UAB „Mies­to ener­gi­ja“ iš ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės rei­ka­laus 15 mi­li­jo­nų li­tų. To­kį ieš­ki­nį dėl kom­pen­sa­ci­jos pri­tei­si­mo ne­se­niai pri­ėmė Vil­niaus apy­gar­dos teis­mas.

Šio teis­mo vy­riau­sia­sis spe­cia­lis­tas Gin­tau­tas Stal­nio­nis pa­tvir­ti­no, kad to­kį „Mies­to ener­gi­jos“ ieš­ki­nį teis­mas pri­ėmė lap­kri­čio 2 d. Pa­ren­gia­ma­sis po­sė­dis nė­ra pa­skir­tas.

Da­bar ren­ka­mi by­los nag­ri­nė­ji­mui rei­ka­lin­gi do­ku­men­tai, pra­de­dant at­sa­ko­vo at­si­lie­pi­mu į ieš­ki­nį.

Iš­pla­tin­ta­me pra­ne­ši­me spau­dai „Mies­to ener­gi­ja“ pri­me­na, kad Lie­tu­vos Aukš­čiau­sia­sis Teis­mas šių me­tų ge­gu­žės 8 die­ną ga­lu­ti­ne nu­tar­ti­mi grą­ži­no ši­lu­mos ūkį Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei ir pri­pa­ži­no in­ves­tuo­to­jo tei­sę gau­ti kom­pen­sa­ci­ją už sa­vi­val­dy­bei teis­mo per­duo­tas ka­ti­li­nes ir ki­tas in­ves­ti­ci­jas.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė kol kas nė­ra pri­ėmu­si ga­lu­ti­nio spren­di­mo, ar ji teiks, o jei teiks – tai ko­kio dy­džio ieš­ki­nį dėl ža­los at­ly­gi­ni­mo iš „Mies­to ener­gi­jos“.

Tai spren­džia su­da­ry­ta dar­bo gru­pė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų