Akmenys prabyla

Rengiasi supirkti antrines žaliavas

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

 

S. Dau­kan­to gat­vė­je gy­ve­nan­ti Zi­ta tei­ra­vo­si, kas tu­ri rū­pin­tis te­ri­to­ri­ja ap­link kon­tei­ne­rius.

Mo­te­ris pa­sa­ko­jo, kad Duks­ty­nos mik­ro­ra­jo­ne ša­lia kon­tei­ne­rių – bai­sus šiukš­ly­nas. Anks­ty­vą pa­va­sa­rį prie kon­tei­ne­rio kaž­kas su­dau­žė stik­lą. Stik­lai taip iki šiol ir vo­lio­ja­si. Pa­ti mo­te­ris sa­kė vos per plau­ką prie kon­tei­ne­rio į šu­kes ne­su­si­ža­lo­jo ko­jos – lai­mei stik­las per­rė­žė tik ba­tą.

 

Mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas pa­aiš­ki­no, kad kon­tei­ne­rių aikš­te­lių te­ri­to­ri­ją ir 5 met­rų zo­ną ap­link aikš­te­les pri­žiū­ri ir va­lo at­lie­kų ope­ra­to­rius. Pa­gal jung­ti­nę veik­los su­tar­tį šias pa­slau­gas uk­mer­giš­kiams tei­kia UAB „Uk­mer­gės pa­slau­ga“ ir UAB „Uk­mer­gės ver­smė“.

Se­niū­nas pa­ste­bi – stik­lo ta­ros kon­tei­ne­riai yra ne­pa­to­gūs, pri­tai­ky­ti tik stik­li­nei ta­rai su­mes­ti, bet ne stik­lo lakš­tams.

UAB „Uk­mer­gės pa­slau­ga“ di­rek­to­rius Vy­tau­tas Ma­siu­kas nu­ste­bo, kad prie kon­tei­ne­rių Duks­ty­nos mik­ro­ra­jo­ne – šiukš­ly­nas, ir pa­ža­dė­jo apie tai in­for­muo­ti dar­bi­nin­kus.

Ta­čiau di­rek­to­rius pa­sa­kė ir la­bai ge­rą nau­jie­ną uk­mer­giš­kiams – „Uk­mer­gės pa­slau­ga“ kaip tik da­bar ren­gia­si nau­jai veik­lai – ant­ri­nių ža­lia­vų su­pir­ki­mui.

Ga­vus vi­sus lei­di­mus, dar šią va­sa­rą ke­ti­na­ma ati­da­ry­ti po­pie­riaus, stik­lo, plas­ti­ko su­pirk­tu­vę.

Jau nu­ma­ty­ta ir vie­ta nau­jai veik­lai – gy­vu­lių tur­gu­je esan­tis pa­sta­tas.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar baiminatės gripo?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų