Akmenys prabyla

Ore sklan­dan­ti ku­pi­na gė­rio ka­lė­di­nė dva­sia ska­ti­na žmo­nes at­si­gręž­ti į vie­ni­šus, lau­kian­čius pa­gal­bos, pa­ra­mos. Vie­na to­kių pro­gų – tra­di­ci­nis Ka­lė­di­nis kon­cer­tas Kul­tū­ros cen­tre.

Šia­me kon­cer­te ant­rą­ją šv. Ka­lė­dų die­ną 14 val. pa­si­ro­dys Me­no mo­kyk­los Mu­zi­kos sky­riaus mo­ki­niai, Ne­įga­lių­jų drau­gi­jos vo­ka­li­nis an­sam­blis ,,Sva­ja“, kul­tū­ros cen­tro cho­rai ir vo­ka­li­niai an­sam­bliai, jau­nie­ji šo­kė­jai, ei­les skai­tys Le­o­no­ra Jan­ke­liū­nie­nė. Sce­no­je iš vi­so pa­si­ro­dys 22 ko­lek­ty­vai ir at­li­kė­jai.

Žiū­ro­vai, įsi­gi­ję bi­lie­tą, taps lab­da­ros ak­ci­jos da­ly­viais. Lab­da­ros bi­lie­to kai­na nuo 10 li­tų. Ak­ci­jos me­tu su­rink­tos lė­šos bus per­duo­tos Žel­vos se­ne­lių na­mams.

Iki šiol tra­di­ci­nė lab­da­ros ir ge­ru­mo ak­ci­ja „Do­va­no­ki­me vil­tį pa­sveik­ti ma­žie­siems uk­mer­giš­kiams“ vyk­da­vo Mies­to šven­tės me­tu. Lė­šų jai au­ko­da­vo ne tik į kon­cer­tą at­ėję uk­mer­giš­kiai, bet ir įmo­nės, or­ga­ni­za­ci­jos. Ta­čiau šie­met nu­tar­ta tra­di­ci­nę ak­ci­ją per­kel­ti į ka­lė­di­nį lai­ko­tar­pį, kai stip­res­nė lab­da­ros ir ge­ru­mo dva­sia.

Kul­tū­ros cen­tro di­rek­to­rė Ra­sa Grau­ži­nie­nė ti­ki­si, kad to­kia ak­ci­ja Ka­lė­di­nio kon­cer­to me­tu taps tra­di­ci­ne ir at­si­ras ga­li­my­bė kas­met pa­rem­ti ser­gan­čius vai­kus, Vai­kų glo­bos na­mus, li­go­nius, žmo­nes, dėl gais­rų pra­ra­du­sius ma­te­ria­li­nes ver­ty­bes.

Pa­au­ko­ti lab­da­ros ak­ci­jai ga­li­ma ir per­ve­dant lė­šas į kul­tū­ros cen­tro są­skai­tą: LT607010900000142587, AB Ūkio ban­kas Uk­mer­gės fi­lia­le. Mo­kė­ji­mo pra­ne­ši­me rei­kia nu­ro­dy­ti, kad lė­šos au­ko­ja­mos lab­da­ros ak­ci­jai. Per­ve­da­mų pi­ni­gų lau­kia­ma iki Tri­jų ka­ra­lių.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar baiminatės gripo?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų