Rinkliavos mokestis sukėlė sumaištį

Są­skai­tos už ne­se­niai įves­tą vie­ti­nę ko­mu­na­li­nių at­lie­kų tvar­ky­mo rin­klia­vą su­kė­lė di­džiu­lę gy­ven­to­jų su­maiš­tį.

Uk­mer­giš­kiai pir­ma­die­nį nuo pat ry­to ata­ka­vo sa­vi­val­dy­bės dar­buo­to­jus, reikš­da­mi ne­pa­si­ten­ki­ni­mus ir prie­kaiš­tus.

Mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas pa­sa­ko­jo, kad dau­giau­siai žmo­nių ne­įsi­gi­li­no į są­skai­tas  ir į tai, kad jo­se mo­kes­tis pa­teik­tas ne už vie­ną, o už tris mė­ne­sius: spa­lį, lap­kri­tį ir gruo­dį.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Dėl ko­mu­na­li­nių at­lie­kų iš­ve­ži­mo – šim­tai uk­mer­giš­kių klau­si­mų.

Kai kam pa­si­ro­dė, kad da­bar rei­kės su­mo­kė­ti dvi­gu­bai: dar ir anks­tes­niam ko­mu­na­li­nių at­lie­kų ope­ra­to­riui. Ta­čiau iš tie­sų šis mo­kes­tis yra už pra­ėju­sį – rug­sė­jo mė­ne­sį, tai­gi są­skai­tos ne­si­dub­liuo­ja.

Ne­ma­žai ne­pa­si­ten­ki­ni­mų dėl re­gist­ruo­tų gy­ven­to­jų. Šie duo­me­nys taip pat tiks­li­na­mi.

Dar vie­na, be­ne di­džiau­sia, pro­ble­ma  – są­skai­tos jau at­ėju­sios, ta­čiau prie pri­va­čių na­mų kon­tei­ne­rių dar nė­ra. Se­niū­nas ma­no, kad šio­je vie­to­je pa­da­ry­ta klai­da. Są­skai­tas gy­ven­to­jams rei­kė­jo iš­da­lin­ti ta­da, kai prie na­mų jau bus pa­sta­ty­ti kon­tei­ne­riai.

 

10-19-2_straipsnio_2_nuotr

Daivos Zimblienės nuotr. Pirmadienio rytą telefonu į savivaldybę negalėję prisiskambinti žmonės atakavo valdininkų kabinetus.


Šiuo me­tu mies­to sa­vi­val­dy­bė ir se­niū­ni­ja ren­ka vi­są in­for­ma­ci­ją, kur rei­kia pas­ta­ry­ti kon­tei­ne­rius.

UAB „Uk­mer­gės pa­slau­ga“ di­rek­to­rius Vy­tau­tas Ma­siu­kas ra­mi­na, kad kon­tei­ne­riai ar­ti­miau­siu me­tu pa­sieks gy­ven­to­jus. „Taip grei­tai ne­su­sku­bo­me – juk dar tik dvi die­nos nuo su­tar­ties pa­si­ra­šy­mo pra­ėjo“, – aiš­ki­na jis.

Įmo­nės va­do­vas tei­gia, kad ope­ra­to­rius vis tik ne­va­ži­nės į kiek­vie­ną nuo­ša­lų vien­kie­mį – kon­tei­ne­riai bus pa­sta­ty­ti ant pa­grin­di­nių ke­lių. Jiems pa­to­gią vie­tą gy­ven­to­jai tu­rė­tų su­de­rin­ti su se­niū­nais.

„Rei­kė­tų pa­si­rink­ti to­kią vie­tą, kad ir iš­vež­ti pa­to­gu pri­va­žiuo­ti bū­tų, ir gy­ven­to­jams, ei­nan­tiems ar va­žiuo­jan­tiems pa­ke­liui, pa­to­gu bū­tų“, – sa­ko V. Ma­siu­kas.

Įmo­nė už­si­sa­kė 2000 bui­ti­nių at­lie­kų kon­tei­ne­rių. Šį tre­čia­die­nį ti­ki­ma­si gau­ti pir­mą­ją siun­tą – apie 600 kon­tei­ne­rių.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų