As­ta KROGERTIENĖ

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai

 

Suk­čiai ne­si­liau­ja ata­kuo­ti Uk­mer­gės gy­ven­to­jus. Sau­sio 31 d. Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te už­re­gist­ruo­ti pen­ki gy­ven­to­jų pra­ne­ši­mai apie tai, kad jiems pa­skam­bi­no te­le­fo­ni­niai suk­čiai.

Apie ap­si­me­tė­lių skam­bu­čius po­li­ci­jai pra­ne­šė trys uk­mer­giš­kiai, mo­te­ris iš Sie­si­kų bei Vep­rių se­niū­ni­jos Pa­ge­la­žių k. gy­ven­to­jas. Vi­sais at­ve­jais bu­vo skam­bi­na­ma į TEO fik­suo­to ry­šio te­le­fo­nus.

Gy­ven­to­jams skam­bi­nęs vy­riš­kis pri­sis­ta­ty­da­vo Vil­niaus FNTT vir­ši­nin­ku Ša­rū­nu Ra­mei­kiu. Jis aiš­kin­da­vo, ne­va per ban­ko są­skai­tą yra plau­na­mi pi­ni­gai ir rei­kia kuo sku­biau blo­kuo­ti są­skai­tą, dėl to pra­šė pa­sa­ky­ti elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės pri­si­jun­gi­mo var­dą ir slap­ta­žo­džius. Lai­mei, vi­si gy­ven­to­jai, su­pra­tę, kad juos no­ri­ma ap­gau­ti, elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės duo­me­nų ne­pa­sa­kė.

Po­li­ci­ja pri­me­na, kad sa­vo in­ter­ne­ti­nės ban­ki­nin­kys­tės duo­me­nų ne­va­lia nei sko­lin­ti, nei leis­ti pa­si­nau­do­ti, o juo la­biau dik­tuo­ti te­le­fo­nu ne­pa­žįs­ta­miems žmo­nėms. Nė vie­nas pa­rei­gū­nas elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės ar as­mens duo­me­nų te­le­fo­nu ne­pra­šo ir jo­kių pro­ce­si­nių veiks­mų te­le­fo­nu ne­at­lie­ka.

Pa­ta­ria­ma daž­niau apie tai pa­si­kal­bė­ti su sa­vo ar­ti­mai­siais, per­spė­ti, kad ga­li pa­skam­bin­ti suk­čius, ap­tar­ti, kaip to­kiais at­ve­jais elg­tis, kaip ne­pa­si­duo­ti iš­gąs­čiui ir su­klai­di­ni­mui.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų