Sukčius išviliojo tūkstantį litų

Sie­si­kų mies­te­ly­je gy­ve­nan­ti 83 me­tų O. T. ge­gu­žės 10 d. nu­ken­tė­jo nuo suk­čiaus.

Se­nu­tei pa­si­ro­dė, kad te­le­fo­nu pa­skam­bi­nu­sio žmo­gaus bal­sas la­bai pa­na­šus į jos sū­naus. Sū­nu­mi ap­si­me­tęs vy­riš­kis ėmė aiš­kin­ti ne­va jis ne­ty­čia su­ža­lo­jo žmo­gų, dėl to jam rei­kia 1000 li­tų su­mo­kė­ti už gy­dy­mą.

Ap­ga­vi­kas lie­pė pa­ruoš­ti pi­ni­gus ir sa­kė, kad jų at­va­žiuos pa­im­ti nu­ken­tė­ju­sio vy­ro bro­lis. Apie 14 val. į pen­si­nin­kės na­mus at­vy­ko ne­pa­žįs­ta­mas vy­riš­kis. O. T. jam pa­da­vė 1000 li­tų. Vy­riš­kis sa­kė, kad tuo­jau at­vyks ir pats sū­nus su tar­dy­to­ju.

Iš­vy­kus ne­pa­žįs­ta­ma­jam, sie­si­kie­tė nu­spren­dė pa­ti pa­skam­bin­ti sū­nui. Tuo­met ir su­ži­no­jo, kad šis nie­ko ne­su­ža­lo­jo...

Vil­niaus ap­skri­ties VPK Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te dėl suk­čia­vi­mo at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

Po­li­ci­ja pra­šo įsi­dė­mė­ti: po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai te­le­fo­nu nie­kuo­met ne­pa­pra­šys pi­ni­gų at­lie­ka­moms pro­ce­dū­roms spręs­ti, o pas gy­ven­to­ją at­vy­kęs pa­rei­gū­nas bū­ti­nai pri­sis­ta­tys ir pa­teiks tar­ny­bi­nį pa­žy­mė­ji­mą. Apie to­kius suk­čia­vi­mo at­ve­jus bū­ti­na nuo­lat kal­bė­tis su sa­vo vai­kais ir se­ny­vo am­žiaus ar­ti­mais žmo­nė­mis.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų