Sukvietė į mitingą prie katilinės

Te­be­vyks­tant teis­mams dėl Uk­mer­gės ši­lu­mos ūkio, ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės po­zi­ci­ją ak­ty­viai pa­lai­ko mies­to ben­druo­me­nės  pir­mi­nin­kas Ju­lius Ka­zė­nas. Ket­vir­ta­die­nį jis su­kvie­tė uk­mer­giš­kius prie RK-1 ka­ti­li­nės, esan­čios Švie­sos gat­vė­je, į mi­tin­gą.

Kvie­ti­me į mi­tin­gą tei­gia­ma, kad gy­ven­to­jai pra­dės sau­go­ti pa­grin­di­nę mies­to ka­ti­li­nę, jei rei­kės – jie pa­si­ruo­šę sta­ty­ti ba­ri­ka­das.

 

 

 

To­kių veiks­mų nu­tar­ta im­tis, nes Lie­tu­vos ape­lia­ci­nis teis­mas ki­tą sa­vai­tę tu­rė­tų nag­ri­nė­ti by­lą dėl Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės su­tar­ties su pri­va­čiu ši­lu­mos ope­ra­to­riu­mi „Mies­to ener­gi­ja“ nu­trau­ki­mo. Anot pi­ke­to or­ga­ni­za­to­rių, jau pa­skli­do gan­dai, kad „Mies­to ener­gi­ja“ ant­ra­die­nį pe­rims ši­lu­mos ūkį ir pa­ti tieks ši­lu­mą.

Be­je, ne­se­niai bu­vo pri­im­tas vie­nas ga­na pa­lan­kus „Mies­to ener­gi­jai“ teis­mo spren­di­mas.

Per­nai va­sa­rą UAB „Dai­na­vos ener­ge­ti­ka“ ir „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ krei­pė­si į VĮ Re­gist­rų cen­tro Vil­niaus fi­lia­lą, pra­šy­da­mos iš­re­gist­ruo­ti iš ne­kil­no­ja­mo­jo tur­to re­gist­ro šių ben­dro­vių su UAB „Mies­to ener­gi­ja“ su­da­ry­tą nuo­mos su­tar­tį.

VĮ Re­gist­rų cen­tro cen­tri­nio re­gist­ra­to­riaus gin­čų nag­ri­nė­ji­mo ko­mi­si­ja pra­šy­mą pa­ten­ki­no. „Mies­to ener­gi­ja“ šį spren­di­mą ap­skun­dė teis­mui. By­lą nag­ri­nė­jo ke­li teis­mai ir štai jau yra ga­lu­ti­nis ver­dik­tas: Lie­tu­vos vy­riau­sia­sis ad­mi­nist­ra­ci­nis teis­mas iš­nag­ri­nė­jo ad­mi­nist­ra­ci­nę by­lą pa­gal UAB „Mies­to ener­gi­ja“ ape­lia­ci­nį skun­dą ir nu­ro­dė VĮ Re­gist­rų cen­tro cen­tri­nio re­gist­ra­to­riaus gin­čų nag­ri­nė­ji­mo ko­mi­si­jos spren­di­mą pa­nai­kin­ti.

Lie­tu­vos vy­riau­sia­sis ad­mi­nist­ra­ci­nis teis­mo spren­di­mas yra ne­skun­džia­mas, tai­gi šiuo me­tu Re­gist­rų cen­tre nuo­mos su „Mies­to ener­gi­ja“ su­tar­tis yra ga­lio­jan­ti.

UŽ inf.

 

mitingas_jig_ntr_006
mitingas_jig_ntr_007
mitingas_jig_ntr_011

 

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų