Su­kvie­tė į žie­mos šven­tę

 

Sek­ma­die­nį šim­tai uk­mer­giš­kių rin­ko­si į žie­mos šven­tę Sie­si­kuo­se. Tai tra­di­ci­nis kas­met ant Sie­si­kų eže­ro or­ga­ni­zuo­ja­mas ren­gi­nys.

Taip jau su­ta­po, kad šie­met drau­gėn su­si­rink­ti bu­vo ne vie­na pro­ga – Va­sa­rio 16-oji, Už­ga­vė­nės ir kaip tik sek­ma­die­nį mi­nė­ta Va­len­ti­no die­na.

 

 

Ro­kas iš Tau­jė­nų pre­kia­vo sa­vo dar­bo su­ve­ny­rais ir ar­ba­ta.
Gedimino Nemunaičio nuotr.

 

Edi­ta ir Vi­da iš Pet­ro­nių prie Sie­si­kų eže­ro iš­vi­rė ir su­si­rin­ku­sie­siems iš­pils­tė 100 lit­rų žu­vie­nės.

Ant eže­ro vy­ko ris­tū­nų žir­gų lenk­ty­nės, au­to­mo­bi­lių šou, bai­ke­rių klu­bo „Blit­zkrieg“ at­rak­ci­jos. Ris­tū­nų žir­gų lenk­ty­nės, kaip ir per­nai, ne­ap­siė­jo be in­ci­den­tų – vie­nas žir­gas pa­si­bai­dė, pa­bė­go ir ne­val­do­mas lė­kė tris tra­sos ra­tus. Jo ne­įsten­gė su­val­dy­ti nei šei­mi­nin­kas, nei ren­gi­nio or­ga­ni­za­to­riai. Nuo eže­ro nu­bė­gęs iki pat mies­te­lio, žir­gas me­tė­si į žmo­nių bū­rį ir tik dėl lai­min­go at­si­tik­ti­nu­mo nie­ko ne­su­ža­lo­jo....

Daug ra­mes­nės bu­vo žve­jų var­žy­bos. Dvi va­lan­das dau­giau nei 20 žve­jų grę­žė eke­tes, mik­li­no meš­keres ir vie­ną po ki­to iš eke­čių trau­kė eše­riu­kus, pūgž­lius ir kuo­jy­tes. Vy­rai sa­kė, kad le­do sto­ris pa­ti­ki­mas: apie pu­sę met­ro, tad iš­gręž­tos eke­tės – ne tik sėk­min­ges­nės vie­tos pa­ieš­ka, bet ir de­guo­nies in­jek­ci­ja žu­vims.

Dau­giau­siai žu­vų pa­ga­vę var­žy­bų da­ly­viai bu­vo ap­do­va­no­ti pa­dė­kos raš­tais ir at­mi­ni­mo do­va­nė­lė­mis.

Mi­nią su­ša­lu­sių šven­tės da­ly­vių vos spė­jo mai­tin­ti su di­džiu­liais ka­ti­lais į pa­e­že­rę at­vy­kę žu­vie­nės, žir­nie­nės, ar­ba­tos vi­rė­jai, bly­nų ke­pė­jai. Val­gy­to­jai su­kir­to 100 lit­rų žu­vie­nės, 60 lit­rų žir­nie­nės, ke­lias de­šim­tis kep­tu­vių bly­nų.

Kon­cer­ta­vo kai­mo ka­pe­los „Vie­ver­sa“ mu­zi­kan­tai, o Už­ga­vė­nių dva­sią šven­tei su­tei­kė per­si­ren­gė­liai, Ka­na­pi­nis, La­ši­ni­nis, Už­ga­vė­nių lau­žas ir įspū­din­go sto­to Mo­rė.

„U. ž.“ in­form.

To­liū­nų ir Be­la­za­riš­kių ben­druo­me­nės mo­te­rys ke­pė bul­vi­nius bly­nus.

Vi­sus ban­dė iš­ju­din­ti mu­zi­kan­tai ir per­si­ren­gė­liai.

Ap­do­va­no­ji­mą ris­tū­nų žir­gų lenk­ty­nių pir­mo­jo ra­to nu­ga­lė­to­jui Gin­ta­rui Ra­dze­vi­čiui įtei­kė Sie­si­kų se­niū­nas Al­gir­das Kau­šas.

Pa­bė­gu­sio žir­go ne­su­val­dė nei va­de­lio­to­jas, nei šven­tės or­ga­ni­za­to­riai.

 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų