Spausdinti šį puslapį

Jėgas išbandė stipriausi šalies policininkai

Ukmergėje vykusiose Lietuvos policijos galiūnų pirmenybėse išsiaiškintas stipriausias visos šalies policijos pareigūnas. Juo tapo panevėžietis Vilius Petrauskas. Ukmergiškis Nerijus Butėnas užėmė trečią vietą.

Sveikinami nugalėtojai.

Apie praeitą savaitę vykusias varžybas informavusi Ukmergės rajono policijos komisariato atstovė spaudai Asta Krogertienė priminė, kad Lietuvos policijos galiūnų pirmenybės mūsų mieste surengtos antrą kartą. Pernykštėse stipriausias buvo ukmergiškis Sigitas Mikutėnas.

Dėl stipriausio Lietuvos pareigūno vardo komandos rungėsi Ukmergės miesto stadione. Varžybose dalyvavo penkios komandos. Jos atstovavo Vilniaus, Kauno, Telšių, Panevėžio ir Utenos apskričių vyriausiems policijos komisariatams.

Nors tądien spigino kaitri saulė, policijos galiūnams azarto nestigo iki varžybų pabaigos. Varžytuvių favoritai išryškėjo nuo pat pirmųjų rungčių. Puikių rezultatų pasiekė Vilius Petrauskas. Jis – įvairių pasaulio ir Lietuvos galiūnų čempionatų dalyvis bei prizininkas. Rungtyse „Mirties trauka“, 210 kg padangos vertimas bei 24 kg svorio metimas į tolį jis buvo neįveikiamas. 24 kg sveriančią girą jis numetė 7,40 m.

Antrą vietą iškovojo Kauno apskrities VPK atstovas Vitalij Riabcev. Sportininkas pasiekė geriausią rezultatą mikroautobuso su jame sėdinčiais 4 žmonėmis traukimo rungtyje. 2000 kg sveriantį mikroautobusą 20 metrų jis tempė 16,55 s. Taip pat pirmasis įveikė estafetę, kurios metu teko nešti 130 kg svorio metalo luitą ir 63 kg statinę.

Trečiosios vietos laimėtojui ukmergiškiui Nerijui Butėnui geriausiai sekėsi nešti lagaminus, sveriančius po 100 kg. 40 metrų distanciją jis įveikė greičiausiai – per 19,41 s.

Susumavus komandinius rezultatus pirmąją vietą iškovojo Kauno apskrities VPK komanda, antrieji buvo uteniškiai, o tretieji – panevėžiečiai.