Mitinguotojų susirinko tik saujelė

Ant­ra­die­nį prie­šais ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės pa­sta­tą bu­vo su­reng­tas mi­tin­gas. Tie­sa, jo da­ly­vių bū­ta ne­daug – maž­daug pu­sė su­si­rin­ku­sių­jų su­til­po ant vie­no par­ko suo­le­lio... Iš­reikš­ti sa­vo ne­pa­si­ten­ki­ni­mą dėl ši­lu­mos ūkio mū­sų ra­jo­ne į mi­tin­gą...

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Prie sa­vi­val­dy­bės su­si­rin­ko mi­tin­guo­to­jai.


...kvie­tė mies­to ben­druo­me­nės pir­mi­nin­kas Ju­lius Ka­zė­nas ir Šven­tu­pės gy­ven­to­ja Ele­na Žiup­kie­nė.

Ru­po­ru „ap­si­gin­kla­vęs“ J. Ka­zė­nas pri­mi­nė, kad ly­giai prieš ket­ve­rius me­tus uk­mer­giš­kiai lai­mė­jo prieš Pa­ne­vė­žio ber­niu­kus, bet da­bar aiš­ku, kad nuo to nie­kas ne­pa­si­kei­tė – gy­ve­ni­mas Uk­mer­gė­je ne­pa­ge­rė­jo, ši­lu­ma be­veik vi­sai ne­at­pi­go. Tuo tar­pu „ši­lu­mi­nin­kai“ lei­džia sau įmo­nės pir­ties re­mon­tus. Tai esą – spjū­vis pa­pras­tiems  žmo­nėms.

Į ant par­ko suo­le­lio su­sė­du­sią mi­nią krei­pė­si iš sa­vi­val­dy­bės at­sku­bė­jęs ra­jo­no me­ras Vy­das Pa­knys.

„Kri­ti­ka – tai va­ro­mo­ji jė­ga“, – sa­kė jis ir pa­ža­dė­jo, kad į vi­sus klau­si­mus dėl pir­ties re­mon­to ir ki­tų prie­kaiš­tų bus at­sa­ky­ta.

Nors į aikš­tę iš­klau­sy­ti žmo­nių bu­vo iš­ėjęs dar ir sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Sta­sys Jac­kū­nas, ta­čiau J. Ka­zė­nas vis tiek pa­reiš­kė, kad nie­kas žmo­nių ne­no­ri gir­dė­ti.

Il­gą kal­bą po to ėmė­si sa­ky­ti Šven­tu­pės gy­ven­to­ja, anot J. Ka­zė­no, – tau­tos did­vy­rė E. Žiup­kie­nė. Vie­nas iš di­džiau­sių jos ne­pa­si­ten­ki­ni­mų – kad tos kal­bos jai ne­bu­vo leis­ta baig­ti ra­jo­no ta­ry­bos po­sė­dy­je. Ja­me pa­si­sa­kan­čių­jų lai­kas li­mi­tuo­ja­mas.

Nors teig­ta, kad mi­tin­ge lau­kia­ma ke­lių šim­tų žmo­nių, uk­mer­giš­kiai bu­vo kvies­ti elek­tro­ni­niu paš­tu, SMS ži­nu­tė­mis, per spau­dą, į J. Ka­zė­no kvie­ti­mą at­si­lie­pė vos dau­giau nei 20.

Pats mi­tin­gas vie­toj dvie­jų pla­nuo­tų tru­ko va­lan­dą ir ke­lio­li­ka mi­nu­čių. Ke­li opo­zi­ci­jos at­sto­vai ra­jo­no ta­ry­bo­je su­si­rin­ku­siuo­sius ste­bė­jo iš šo­no.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

2014-06-13-1 straipsnio 2 nuotr 2014-06-13-1 straipsnio 3 nuotr 2014-06-13-1 straipsnio 4 nuotr 2014-06-13-1 straipsnio 5 nuotr 2014-06-13-1 straipsnio 6 nuotr

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų