Savaitgalį vyko krepšinio šventė

Sa­vait­ga­lį dvi die­nas Uk­mer­gė­je vy­ko Tarp­tau­ti­nis mo­te­rų ir vy­rų krep­ši­nio tur­ny­ras. Ja­me da­ly­va­vo po ke­tu­rias mo­te­rų ir vy­rų ko­man­das. Tur­ny­ro ati­da­ry­me su­si­rin­ku­siuo­sius pa­svei­ki­no šį ren­gi­nį or­ga­ni­za­vu­sio Uk­mer­gės mo­te­rų krep­ši­nio klu­bo va­do­vė Ri­ma Boš­ke­vi­čie­nė.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Uk­mer­gės MKK tur­ny­re iš­ko­vo­jo I vie­tą.


 

 

Sėk­mės, ge­rų re­zul­ta­tų ir pui­kiai pra­leis­to lai­ko vi­siems lin­kė­jo ra­jo­no me­ras Vy­das Pa­knys, Uk­mer­gės tech­no­lo­gi­jų ir ver­slo mo­kyk­los di­rek­to­rius Jo­nas Ce­se­vi­čius.

Į ren­gi­nį at­vy­ko dvi Lat­vi­jos ko­man­dos – mo­te­rų „Ce­sis“ ir vy­rų „Kie­ka­va“. Krep­ši­nin­kų at­vy­ko ir iš Rad­vi­liš­kio, Kre­tin­gos.

Uk­mer­gei at­sto­va­vo mo­te­rų ko­man­da Uk­mer­gės MKK ir vy­rų ko­man­da „Olim­pas“.

Sėk­mė tur­ny­re ly­dė­jo Uk­mer­gės MKK. Uk­mer­giš­kės iš­ko­vo­jo I vie­tą. II vie­ta ati­te­ko Kre­tin­gos ko­man­dai „Aug­ma“, III – lat­vėms iš „Ce­sis“ ko­man­dos.

Tarp vy­rų ge­riau­si bu­vo rad­vi­liš­kie­čiai iš SK „Še­du­vos ma­lū­nas“. II – „Kie­ka­va“ iš Lat­vi­jos. Uk­mer­gės „Olim­pus“ lai­mė­jo III vie­tą.  

Šven­tė­je vy­ko snai­pe­rio ir snai­pe­rės kon­kur­sai. Tri­taš­kių rung­ty­je nu­ga­lė­jo Jo­lan­ta Žiau­nie­nė iš Rad­vi­liš­kio ir Gau­den­tas Skro­ma­nas iš „Še­du­vos ma­lū­no“. Bau­das ge­riau­siai mė­tė Dai­va Drun­gi­lie­nė iš Kre­tin­gos „Aug­mos“ bei Uk­mer­gės „Olim­po“ žai­dė­jas Re­mi­gi­jus Aman­ka­vi­čius.

UŽ inf.

Daugiau nuotraukų tai pat galite rasti mūsų facebook puslapyje!

12-10-2 straipsnio 2 nuotr


 

12-10-2 straipsnio 3 nuotr


 

12-10-2 straipsnio 4 nuotr

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

lzukt.lt

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad šią vasarą karantinas baigsis?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų