Apdovanoti Konstitucijos egzamino nugalėtojai

Pre­zi­den­tū­ro­je ant­ra­die­nį įvy­ko iš­kil­min­ga ap­do­va­no­ji­mų ce­re­mo­ni­ja, ku­rios me­tu Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­no glo­bė­ja Pre­zi­den­tė Da­lia Gry­baus­kai­tė ir tei­sin­gu­mo mi­nist­ras Juo­zas Ber­na­to­nis pa­svei­ki­no 29 Lie­tu­vos pi­lie­čius...

 

A. Kalesniką apdovanojo Prezidentė Dalia Grybauskaitė.


 

...Šie­met ge­riau­siai at­li­ku­sius Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­no už­duo­tis.

Tarp ap­do­va­no­tų­jų Pi­lie­čių gru­pė­je tarp tri­jų ge­riau­siai eg­za­mi­ną iš­lai­kiu­sių­jų – ir uk­mer­giš­kis – Uk­mer­gės ra­jo­no ta­ry­bos na­rys An­drius Ka­les­ni­kas.

Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­ną šiais me­tais sa­vi­val­dy­bė­se, mo­kyk­lo­se, įka­li­ni­mo įstai­go­se ir in­ter­ne­te lai­kė apie 30 tūkst. Lie­tu­vos gy­ven­to­jų.

Vi­si eg­za­mi­no da­ly­viai bu­vo su­skirs­ty­ti į at­ski­ras ka­te­go­ri­jas: 1–4, 5–7, 8–10 ir 11–12 kla­sių moks­lei­viai, pi­lie­čiai ir nu­teis­tie­ji as­me­nys, tei­si­nį iš­si­la­vi­ni­mą tu­rin­tys ar tei­sę stu­di­juo­jan­tys as­me­nys. Į ant­rą­jį eta­pą pa­te­ko bent į 25 klau­si­mus tei­sin­gai at­sa­kę da­ly­viai – jų bu­vo dau­giau nei 1000.

Ge­riau­sias tei­si­nes ži­nias pa­ro­dę Kon­sti­tu­ci­jos eg­za­mi­no da­ly­viai ap­do­va­no­ti pro­jek­to ini­cia­to­rių ir part­ne­rių įsteig­tais pri­zais.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų