Džiugina gimnazistės pasiekimai

Kur­šė­nų Lau­ry­no Ivins­kio gim­na­zi­jo­je ne­se­niai vy­ko 47-asis Lie­tu­vos mo­ki­nių Jau­nų­jų fi­lo­lo­gų kon­kur­sas. Sėk­mė ly­dė­jo jo da­ly­vę Uk­mer­gės Jo­no Ba­sa­na­vi­čiaus gim­na­zi­jos 3 kla­sės mo­ki­nę Ka­ro­li­ną Ma­la­kai­tę. Ji bu­vo pa­kvies­ta dėl li­te­ra­tū­ros kri­ti­kos dar­bo „Erd­vė V. Mor­kū­no ap­sa­ky­mų rin­ki­ny­je „Re­por­ta­žas iš kiau­ši­nio“.

 

Ka­ro­li­na Ma­la­kai­tė.


 

Į kon­kur­są su­si­ren­ka pa­tys ga­biau­si Lie­tu­vos vai­kai, pres­ti­ži­nių gim­na­zi­jų, li­cė­jų auk­lė­ti­niai.

Sa­vo dar­bą Ka­ro­li­nai pa­vy­ko ap­gin­ti. Kri­ti­kai pa­si­džiau­gė gim­na­zis­tės ge­bė­ji­mu gra­žiai ana­li­zuo­ti, at­ras­ti įdo­mių įžval­gų.

Kon­kur­se uk­mer­giš­kė iš­ko­vo­jo III laips­nio di­plo­mą.

Pa­sak Ka­ro­li­nos mo­ky­to­jos L. By­tau­tie­nės, moks­lei­vė tu­ri Die­vo do­va­ną – at­ras­ti kū­ri­ny­je per­liu­kus, ku­rie su­švy­ti tik sie­los gel­mė­se, o jų spin­de­sį re­gi­me, iš­gy­ve­na­me ne vi­si... Gal taip pa­vyks­ta to­dėl, kad gim­na­zis­tė pa­ti anks­čiau kū­rė no­ve­les.

Šiais moks­lo me­tais Ka­ro­li­na da­ly­va­vo ir res­pub­li­ki­nia­me Jau­no­jo kri­ti­ko kon­kur­se. Ja­me už R. Li­lei­kio ki­no fil­mo „Aš esu“ re­cen­zi­ją ga­vo II vie­tą.

Mo­ky­to­ja L. By­tau­tie­nė džiau­gia­si, kad Jo­no Ba­sa­na­vi­čiaus gim­na­zi­ja an­tri me­tai ne­pra­ra­do Res­pub­li­ki­nia­me jau­nų­jų fi­lo­lo­gų kon­kur­se po­zi­ci­jų. Per­nai R. Ja­dze­vi­čiū­tė už po­ezi­jos kri­ti­kos dar­bą „Mo­ty­vai R. Brun­dzai­tės kū­ry­bo­je“ lai­mė­jo II laips­nio di­plo­mą.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų