Gimnazija paminėjo garbingą jubiliejų

An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­ja iš­kil­min­gai pa­mi­nė­jo sa­vo įstai­gos 75 me­tų su­kak­tį. Ta pro­ga nu­tar­ta kaup­ti ir sis­te­min­ti ar­chy­vų me­džia­gas ir at­ei­ty­je iš­leis­ti so­li­dų gim­na­zi­jos is­to­ri­ją įpras­mi­nan­tį lei­di­nį.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Girdžiūnos ir L. Dzigienės rankose – jubiliejinis duonos kepalas.


 

Į ju­bi­lie­ji­nes iš­kil­mes su­si­rin­ko gau­sus bū­rys sve­čių – bu­vu­sių ir esa­mų mo­ky­to­jų, bu­vu­sių ir esa­mų mo­ki­nių. Pa­svei­kin­ti su gim­ta­die­niu at­vy­ko ir ra­jo­no va­do­vai, mū­sų rink­tie­ji Sei­mo na­riai, ko­le­gos iš ki­tų ra­jo­nų, ki­tų mo­kyk­lų va­do­vai.

Iš­kil­mės pra­si­dė­jo šven­to­mis mi­šio­mis Šv. Apaš­ta­lų Pet­ro ir Po­vi­lo baž­ny­čio­je. Pa­šven­tin­tą duo­ną mo­kyk­los di­rek­to­rius Adol­fas Gir­džiū­na ir il­ga­me­tė šios įstai­gos va­do­vė Liu­ci­ja Dzi­gie­nė įne­šė į gim­na­zi­jos sa­lę, taip pra­dė­da­mi ju­bi­lie­ji­nį ren­gi­nį.

Ren­gi­nio me­tu Sei­mo Do­ku­men­tų de­par­ta­men­to Ar­chy­vo sky­riaus vy­riau­sio­ji spe­cia­lis­tė Re­gi­na Šku­ro­pad pa­pa­sa­ko­jo apie tu­ri­mus gim­na­zi­jos is­to­ri­jos do­ku­men­tus, pa­si­džiau­gė su­ma­ny­mu ty­ri­nė­ti ar­chy­vus ir at­ei­ty­je iš­leis­ti kny­gą.

Su­si­rin­ku­siuo­sius pa­svei­ki­no Uk­mer­gės bur­mist­ro Bo­les­lo­vo Dir­man­to anū­kė Vio­le­ta Gu­da­na­vi­čie­nė, apie mo­kyk­los pa­sie­ki­mus pa­sa­ko­jo jos di­rek­to­rius.

Į sce­ną li­po pa­tys gar­bin­giau­si šven­tės sve­čiai – 1940–1952 me­tų lai­dos bu­vę gim­na­zis­tai. Tarp jų – ir mon­sin­jo­ras Al­fon­sas Sva­rins­kas.

At­vy­ko čia dir­bę pe­da­go­gai, ini­ci­ja­vę mo­kyk­los sta­tu­so at­sta­ty­mą – An­ta­no Sme­to­nos var­do gim­na­zi­jai grą­ži­ni­mą.

Ren­gi­nio me­tu šo­ko ir dai­na­vo gim­na­zis­tai, daug gra­žių svei­ki­ni­mų iš­sa­kė ren­gi­nio sve­čiai.


 

5 straipsnio 2 nuotr.11-20

Į jubiliejų atvyko gausus būrys svečių.


 

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar pritariate naujam automobilių registracijos mokesčiui?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų