Gimnazija pateko į geriausiųjų šimtuką

Žur­na­las „Vei­das“ iš­rin­ko 100 ge­riau­sių ša­lies gim­na­zi­jų. Jos ver­tin­tos pa­gal moks­lo bei sto­ji­mo į aukš­tą­sias mo­kyk­las re­zul­ta­tus. Į ge­riau­sių ša­lies gim­na­zi­jų šim­tu­ką pa­te­ko ir Uk­mer­gės An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­ja. Rei­tin­go su­da­ry­to­jų len­te­lė­je ji at­si­dū­rė 60-oje po­zi­ci­jo­je.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Į ge­riau­sių ša­lies gim­na­zi­jų šim­tu­ką pa­te­ko ir Uk­mer­gės An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­ja.


 

Gim­na­zi­jos ir mo­kyk­los ver­tin­tos pa­gal vals­ty­bi­nių bran­dos eg­za­mi­nų re­zul­ta­tus, re­zul­ta­tų vi­dur­kį, pa­gal tai, kiek pro­cen­tų abi­tu­rien­tų į Lie­tu­vos aukš­tą­sias įsto­ju­sių pir­mu pa­gei­da­vi­mu.

An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­jos di­rek­to­rius Adol­fas Gir­džiū­na pa­si­džiau­gė ne tik dėl to, kad šie­met pa­te­ko tarp 100 ge­riau­sių mo­kyk­lų. Jį džiu­gi­na ir tai, kad šia­me rei­tin­ge mū­sų gim­na­zi­ja kas­met ky­la į vir­šų.

Di­rek­to­rius pa­sa­ko­jo, kad šiais moks­lo me­tais no­rin­čių­jų mo­ky­tis An­ta­no Sme­to­nos gim­na­zi­jo­je bū­ta ge­ro­kai dau­giau nei ga­li­ma bu­vo pri­im­ti. Su­lau­kė 163 pra­šy­mų, o pri­ėmė mo­ky­tis 120 pir­mak­la­sių.

Di­rek­to­riaus pa­ste­bė­ji­mu, šių­me­ti­nė lai­da kaip nie­kad rim­ta ir su­si­kau­pu­si. To­kie da­ly­kai esą pa­si­ma­to la­bai grei­tai. Net ir pir­ma­ja­me šiais moks­lo me­tais tė­vų su­si­rin­ki­me pa­si­ju­to, kad mo­ky­tis at­ėjo rim­tai dar­bui nu­si­tei­ku­si lai­da.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar pritariate naujam automobilių registracijos mokesčiui?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų