Ligoninės komandoje – nauji specialistai

Uk­mer­gės li­go­ni­nė­je ne­se­niai pra­dė­jo dirb­ti ke­li nau­ji me­di­kai. Jie į dar­bą mū­sų mies­te at­vyks­ta iš did­mies­čių. Oto­ri­no­la­rin­go­lo­gė ar­ba liau­diš­kai – au­sų ir ger­klės gy­dy­to­ja Ma­ri­ja Šve­die­nė dir­ba ir li­go­ni­nė­je, ir li­go­ni­nės kon­sul­ta­ci­jų po­li­kli­ni­ko­je.

 

 

Į dar­bą ji va­ži­nė­ja iš Kau­no.

Uk­mer­gės li­go­ni­nės vyr. gy­dy­to­jo pa­va­duo­to­ja Rū­ta Srio­gie­nė džiau­gia­si, kad nors šiai me­di­kei bu­vo pa­siū­ly­tas dar­bas ir ki­to­se ša­lies li­go­ni­nė­se, ji pa­si­rin­ko Uk­mer­gę. Spe­cia­lis­tė at­lie­ka įvai­raus su­dė­tin­gu­mo ton­zi­lių, ade­noi­dų, mik­ro­chi­rur­gi­nes si­nu­sų ir no­sies ope­ra­ci­jas bei kon­sul­tuo­ja li­go­nius dėl itin sub­ti­lios pro­ble­mos – knar­ki­mo.

Li­go­ni­nė­je tik šeš­ta­die­niais dir­ba nau­jas krau­ja­gys­lių chi­rur­gas Ed­mun­das Vit­kus. Jis šeš­ta­die­niais dir­ba kon­sul­ta­ci­jų po­li­kli­ni­ko­je kaip tre­ti­nio ly­gio kon­sul­tan­tas. Me­di­kas šio­kia­die­niais dir­ba Res­pub­li­ki­nė­je Vil­niaus uni­ver­si­te­ti­nė­je li­go­ni­nė­je. Jis į dar­bą va­ži­nė­ja iš Vil­niaus.

E. Vit­kus kon­sul­tuo­ja dėl vi­sų krau­ja­gys­lių li­gų, at­lie­ka krau­ja­gys­lių ul­tra­gar­si­nį ty­ri­mą su ga­li­my­be tęs­ti gy­dy­mą tre­ti­nio ly­gio gy­dy­mo įstai­go­je.

Re­gist­ruo­tis pas šiuos me­di­kus ga­li­ma li­go­ni­nės re­gist­ra­tū­ro­je dar­bo die­no­mis.

R. Srio­gie­nė pri­me­na, kad at­vy­kus su šei­mos gy­dy­to­jo siun­ti­mais, vi­zi­tai pas me­di­kus ne­kai­nuo­ja.

Odon­to­lo­gi­jos pa­slau­gų sky­riu­je, ku­ria­me at­lie­ka­mos dan­tų pro­te­za­vi­mo pa­slau­gos, dir­ba ir nau­ja odon­to­lo­gė Mig­lė Ko­to­vai­tė-Pliau­gie­nė.

Ji į dar­bą Uk­mer­gė­je at­vyks­ta iš Kau­no. Pa­cien­tai  re­gist­ruo­ja­mi šio sky­riaus re­gist­ra­tū­ro­je.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų