Poezijos mėgėjai susirinko „pamestus“ eilėraščius

Gruo­džio vi­du­ry­je, at­ėjus trum­pų die­nų me­tui, Vla­do Šlai­to vie­šo­jo­je bib­lio­te­ko­je de­gė žva­kės, skam­bė­jo po­ezi­ja, lie­jo­si mu­zi­ka.

Me­la­ni­jos Šir­vie­nės nuotr. Albinas Kuliešis.


 

Uk­mer­giš­kio Al­bi­no Ku­lie­šio ei­lė­raš­čių kny­gos „Pa­mes­ti ei­lė­raš­čiai“ pri­sta­ty­mas su­vi­lio­jo ne tik uk­mer­giš­kius, bet ir ap­lin­ki­nių ra­jo­nų gy­ven­to­jus.

Ak­to­riaus Pet­ro Ven­slo­vo skai­to­mi au­to­riaus ei­lė­raš­čiai ir To­mo Stri­mai­čio smui­ko me­lo­di­ja nu­kė­lė į A. Ku­lie­šio mei­lės lan­kas, į gim­tuo­sius To­liū­nus ir aka­ci­jų so­dus.

Kny­gos au­to­rius – fo­to­me­ni­nin­kas ir po­etas, Ne­pri­klau­so­mų­jų ra­šy­to­jų są­jun­gos na­rys, Uk­mer­gės sa­vi­val­dy­bės kul­tū­ros ta­ry­bos pir­mi­nin­kas, mies­to ki­no ir fo­to klu­bo „Ho­ri­zon­tas“ va­do­vas, mū­sų ra­jo­no li­te­ra­tų drau­gi­jos na­rys.

Po­ezi­jos kny­gos iš­lei­di­mą rė­mė dau­ge­lis žmo­nių, to­dėl vi­siems jiems bu­vo pa­dė­ko­ta. „Vi­ta ir KO“ kon­di­te­ri­nių ga­mi­nių įmo­nės di­rek­to­rė Vi­ta­li­ja Bud­ni­kie­nė rė­mė­jams įtei­kė nuo­sta­bius ke­pi­nius – ka­lė­di­nes eg­lu­tes.

Kny­gos au­to­rių svei­ki­no Anykš­čių, Kė­dai­nių, Ro­kiš­kio, Ku­piš­kio, Jo­na­vos bei Uk­mer­gės ra­jo­nų li­te­ra­tai, fo­to­me­ni­nin­kai iš Vil­niaus, Pa­ne­vė­žio, Kau­no.

Ant­rą­ją sa­vo kny­gą au­to­rius sky­rė mo­ti­nos Le­o­nar­dos ir tė­vo Fe­lik­so at­mi­ni­mui. Kny­ge­lė iliust­ruo­ta spal­vo­to­mis nuo­trau­ko­mis, o vir­še­lio iliust­ra­ci­jų di­zai­ną su­kū­rė Al­bi­no sū­nus Man­tas Kris­ti­jo­nas. Kny­gą iš­lei­do „Val­do lei­dyk­la“.

A. Ku­lie­šiui, pa­ra­šiu­siam ne vie­ną ei­lė­raš­tį apie an­ge­lus, me­di­nį an­ge­lą iš­dro­žė uk­mer­giš­kis tau­to­dai­li­nin­kas Va­len­tas But­kus.

Autorė: Zi­ta BATAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų