Poilsiautojai laukia šiukšliadėžių

Net ke­li mū­sų skai­ty­to­jai at­krei­pė dė­me­sį į pro­ble­mą Šven­to­sios pa­kran­tė­je. Pra­si­dė­jus karš­čiams čia ne­ma­žai po­il­siau­to­jų, ta­čiau šiukš­lia­dė­žių nė­ra. Uk­mer­giš­kiai tei­ra­vo­si, ar tik ne­li­ko pa­mirš­tos van­dens pa­kran­tės.

 

Gedimino Nemunaičio nuotr.


 

Mies­to se­niū­nė Zi­ta Pe­čiu­lie­nė pa­sa­ko­jo pra­va­žia­vu­si pa­lei upę įreng­tus pa­plū­di­mius ir pa­ti pa­si­bai­sė­jus: šiukš­lių pil­na, o šiukš­lia­dė­žių ne­ma­ty­ti.

Pa­sak se­niū­nės, bė­da ta, kad bent kiek dai­les­nę šiukš­lia­dė­žę pa­sta­ty­ti tie­siog ne­įma­no­ma, nes nė­ra tam skir­tų lė­šų. O be to, čia pa­sta­tai – čia ran­di su­lau­žy­tą, su­nio­ko­tą. Tai pa­ro­do pės­čių­jų ta­ko, ku­rį nuo­lat siau­bia chu­li­ga­nai, pa­vyz­dys.

Se­niū­nė sa­kė anks­čiau bu­vo iš­sa­kiu­si min­tį vie­to­je šiukš­lia­dė­žių pau­py­je pa­sta­ty­ti šu­li­nio ri­ti­nius ar kaž­ką pa­na­šaus, kas bū­tų sun­kus ir pa­tva­rus. Ta­čiau tuo­met bu­vo su­kri­ti­kuo­ta: esą ne­gra­žu. „Bet iki šiol nie­kas taip ir ne­pa­siū­lė va­rian­to, kaip pro­ble­mą iš­spręs­ti ne­tu­rint lė­šų ir dar ži­nant, kad gra­žus daik­tas bus grei­tai su­nai­kin­tas“, – guo­dė­si Z. Pe­čiu­lie­nė.

Vis dėl­to, ji pa­ža­dė­jo, kad ar­ti­miau­siu me­tu šiukš­lia­dė­žės, nors dar ne­aiš­ku, ko­kios, pau­pio plia­žuo­se bus pa­sta­ty­tos.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų