Policijos darbuotojai gausiai dalyvavo talkoje

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to dar­buo­to­jai ba­lan­džio 26 die­ną da­ly­va­vo šva­ri­ni­mo­si ak­ci­jo­je „Da­rom“. Kar­tu su po­li­ci­nin­kais ap­lin­ką šva­ri­no ir ra­jo­no apy­lin­kės teis­mo dar­buo­to­jai.

 

Pareigūnai tvarkė aplinką.


 

 

Pa­sak po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to atsto­vės spau­dai As­tos Kro­ger­tie­nės, tvar­ky­tas miš­kas ir te­ri­to­ri­ja už po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to, prie Šven­to­sios bei li­go­ni­nės. Po po­ros va­lan­dų jau pūp­so­jo krū­vos mai­šų, pil­nų šiukš­lių. Ši te­ri­to­ri­ja tvar­ko­ma jau ket­vir­tus me­tus. Pa­ke­lė­se, miš­ke, kaip ir kas­met, ras­ta po­pie­rių, plas­ti­ki­nių ir stik­li­nių bu­te­lių, ava­ly­nės ir bui­ties ra­kan­dų. Iš­skir­ti­niai šių me­tų ra­di­niai – ki­nes­ko­pas ir fo­te­lio at­lo­šas.

Pa­bai­gus šva­ri­ni­mo­si dar­bus pa­dė­ko­ti tal­ki­nin­kams at­va­žia­vo mies­to se­niū­nas Sta­sys Jac­kū­nas. Jis pa­si­džiau­gė, kad Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to ko­lek­ty­vas ne­ra­gi­na­mas daug me­tų da­ly­vau­ja tal­ko­je bei su­ren­ka be­ne di­džiau­sius šiukš­lių kie­kius.

Po tal­kos vi­si pa­si­vai­ši­no Pre­ven­ci­jos po­sky­rio vy­res­nio­jo ty­rė­jo Ge­di­mi­no Ka­les­ny­ko ant lau­žo vir­ta žir­nių ko­še.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų