Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te prieš šv. Ka­lė­das lan­kė­si Švč. Tre­jy­bės bažnyčios kle­bo­nas Ša­rū­nas Pet­raus­kas. Su­sė­dus prie sta­lo ir be­si­vai­ši­nant ar­ba­ta kal­bė­ta ir apie ad­ven­to lai­ko­tar­pį, ir apie kas­die­ny­bės rū­pes­čius.

 

Su policijos darbuotojais bendravo kunigas Š. Petrauskas.


 

Š. Pet­raus­kas ap­gai­les­ta­vo, kad pre­ky­bos cen­truo­se Vė­li­nių žva­ku­tes kaipmat pa­kei­čia ka­lė­di­niai at­ri­bu­tai ir de­ko­ra­ci­jos, skam­ba ka­lė­di­nės  gies­mės, tad su­si­kau­pi­mo, pa­bu­vi­mo su sa­vi­mi, sa­vęs ap­mąs­ty­mo lai­ko­tar­pis iš­nyks­ta – žmo­gus ima lauk­ti jau ne ste­buk­lo, o do­va­nų. Dva­si­nin­kas pri­mi­nė vi­siems ži­no­mą tie­są, ku­ri kas­die­ny­bės ru­ti­no­je  pa­pras­tai pa­mirš­ta­ma – mes vi­suo­met esa­me per vie­ną se­kun­dę nuo mir­ties.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to dar­buo­to­jams dva­si­nin­kas lin­kė­jo kuo dau­giau gė­rio pa­si­rink­ta­me pro­fe­si­nia­me ke­ly, ku­ria­me įtam­pa ir stre­sas – kas­die­niai pa­ly­do­vai.

Tai bu­vo pir­ma­sis nau­jo­jo Švč. Tre­jy­bės baž­ny­čios kle­bo­no ap­si­lan­ky­mas po­li­ci­jo­je bei po­kal­bis su po­li­ci­jos ben­druo­me­ne.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų