Prieš šventes – kalnai šiukšlių

Re­dak­ci­ją pa­sie­kė Pi­vo­ni­jos se­niū­ni­jos gy­ven­to­jų skun­das dėl per­pil­dy­tų ir ne­iš­ve­ža­mų at­lie­kų kon­tei­ne­rių. Tuo su­si­rū­pi­nę šios se­niū­ni­jos Mie­lio­nių, Bi­liū­nų, ki­tų kai­mų gy­ven­to­jai.

 

 

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Kon­tei­ne­riai ne tik ne­tuš­ti­na­mi: gy­ven­to­jai pa­si­gen­dą lip­du­kų su in­for­ma­ci­ja apie da­bar­ti­nį at­lie­kų ope­ra­to­rių – įmo­nę „Eko­no­vus“...  


 

 

Anot jų, pa­ke­les „puo­šian­tys“ pri­grūs­ti kon­tei­ne­riai to­kie sto­vi jau mė­ne­sį, o ap­lin­kui pil­na iš­mė­ty­tų šiukš­lių mai­šų ir įvai­riau­sio šlamš­to. 

„At­ei­na šven­tės, no­ri­si na­mus iš­si­kuop­ti, o kaip su­si­tvar­ky­ti, jei tų šiukš­lių nė­ra kur dė­ti? Mo­kė­ti už at­lie­kų iš­ve­ži­mą juk lie­pia... Už ši­taip su­tei­kia­mą pa­slau­gą žmo­nės tik­rai ne­be­mo­kės“, – pik­ti­no­si mū­sų laik­raš­čio skai­ty­to­jai, svars­ty­da­mi, jog ir pa­čių kon­tei­ne­rių ga­lė­tų pa­sta­ty­ti dau­giau.

Ko­dėl kon­tei­ne­riai mi­nė­to­se vie­to­vė­se li­ko ne­iš­tuš­tin­ti, ste­bė­jo­si ir pats UAB „Eko­no­vus“ Uk­mer­gės pa­da­li­nio at­sto­vas Vai­do­tas Lin­ke­vi­čius. Anot jo, at­lie­kos ren­ka­mos kiek­vie­no mė­ne­sio pir­mą ir tre­čią sa­vai­tę, tai­gi tu­rė­jo bū­ti iš­vež­tos li­gi gruo­džio 6 die­nos. Taip pat, pa­šne­ko­vo tei­gi­mu, iš vi­sos Pi­vo­ni­jos se­niū­ni­jos tu­rė­jo bū­ti iš­ve­ža­mos kaip tik šią sa­vai­tę – tre­čia­die­nį.  

„Šiukš­les ren­kam pa­gal nu­sta­ty­tą gra­fi­ką – toks jis bu­vo nuo se­no ir nie­kas šios tvar­kos ne­kei­tė. Gal­būt dėl ko­kių ne­sklan­du­mų gra­fi­kas iš­si­mė­tė... Ta­čiau nie­kas tik­rai ne­tu­rė­tų keis­tis“, – ti­ki­no jis, pri­dur­da­mas, jog kon­tei­ne­riai bus tuš­ti­na­mi ir sau­sio 1-ąją.  

Autorė: Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų