Rengia mokyklinių prekių rinkimo akciją

Ar­tė­jant moks­lo me­tams tė­vams ten­ka di­de­lis už­da­vi­nys nu­pirk­ti sa­vo at­ža­loms bū­ti­niau­sias mo­kyk­li­nes pre­kes. La­biau­siai dėl to ne­ri­mau­ja sun­kiai be­si­ver­čian­čios ir dau­gia­vai­kės šei­mos, ku­rios į mo­kyk­lą iš­lei­džia ne vie­ną ir ne du vai­kus.

 

Aso­cia­ci­ja „Ne­ri­bo­tų ga­li­my­bių fon­das“ jau šeš­tą kar­tą Lie­tu­vo­je or­ga­ni­zuo­ja so­cia­li­nę ak­ci­ją „Būk pir­mū­nas“.

Rug­pjū­čio 22–24 die­no­mis ak­ci­jos sa­va­no­riai pre­ky­bos tin­klo MAXIMA par­duo­tu­vė­se rinks mo­kyk­li­nes pre­kes vai­kams iš sun­kiai be­si­ver­čian­čių šei­mų.

Lie­tu­vos so­cial­de­mok­ra­ti­nio jau­ni­mo są­jun­gos na­riai yra ak­ty­vūs šios ini­cia­ty­vos tal­ki­nin­kai. Šie­met į ben­drą tin­klą įsi­trau­kia ir Uk­mer­gės sky­riaus jau­ni­mie­čiai, to­dėl ne­nu­steb­ki­te, kai ak­ci­jos die­no­mis be­si­lan­kant MAXIMA pre­ky­bos cen­truo­se Uk­mer­gė­je sa­va­no­riai pa­pra­šys jū­sų tap­ti ak­ci­jos rė­mė­jais.

Su­rink­tos mo­kyk­li­nės pre­kės iki rug­sė­jo 10-osios bus iš­da­lin­tos vai­kams, ku­riems la­biau­siai to rei­kia.

No­rin­tie­ji tap­ti sa­va­no­riais ga­li skam­bin­ti tel. 8 612 01193 ak­ci­jos ko­or­di­na­to­rei Skais­tei Va­si­liaus­kai­tei.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų