Rugsėjis prasidėjo spūstimi

Pra­si­dė­jus rug­sė­jui au­to­mo­bi­lių spūs­tys ta­po pro­ble­ma ne tik sos­ti­nė­je. Pir­ma­die­nį prieš aš­tun­tą ry­to il­giau­sia ma­ši­nų ei­lė nu­si­drie­kė ir Uk­mer­gės mies­to cen­tro link.

 

 

Į re­dak­ci­ją pa­skam­bi­nęs Eri­ku pri­sis­ta­tęs vy­ras tei­ra­vo­si, kaip į to­kią ei­lę žiū­ri ra­jo­no ke­lių po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai. Gal ke­ti­na at­ei­ty­je ry­tais re­gu­liuo­ti eis­mą pa­grin­di­nė­je san­kry­žo­je?

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to Ke­lių po­li­ci­jos po­sky­rio vir­ši­nin­kas Ne­ri­jus Bu­tė­nas pa­aiš­ki­no, kad pir­mą­ją rug­sė­jo sa­vai­tę pa­rei­gū­nai vi­są dė­me­sį nu­krei­pė į san­kry­žas ties ra­jo­no mo­kyk­lo­mis, ku­rio­mis ke­liau­ja di­džiau­si mo­ki­nių srau­tai. Pa­rei­gū­nai šią sa­vai­tę ry­tais bu­dė­jo mi­nė­to­se san­kry­žo­se.

Pa­sak N. Bu­tė­no, ry­ti­nes au­to­mo­bi­lių, va­žiuo­jan­čių nuo Už­upio link mies­to cen­tro, ei­les per­nai pa­vy­ko su­ma­žin­ti. Dėl il­gų ei­lių pa­rei­gū­nai pa­grin­di­nė­je san­kry­žo­je ry­tais bu­vo pa­ban­dę pa­tys re­gu­liuo­ti eis­mą.

Ta­čiau, pa­si­ta­rus su švie­so­fo­rus pri­žiū­rin­čios įmo­nės spe­cia­lis­tais, nu­tar­ta nuo 7 iki 8 va­lan­dos dar­bo die­no­mis kiek pail­gin­ti ža­lio švie­so­fo­ro sig­na­lo cik­lą. Efek­tas bu­vo ge­ras, tad pa­ko­re­guo­tas švie­so­fo­ras vei­kia ir šiuo me­tu.  

Ne­pai­sant to, kad ne­pa­to­gu­mų vai­ruo­to­jams su­ma­žė­jo, pa­rei­gū­nai vis tiek ry­tais nuo­lat bu­dė­jo mies­to cen­tre. Šio­je vie­to­je bu­dė­ti ke­ti­na­ma ir at­ei­ty­je.

N. Bu­tė­nas pa­ste­bi, kad rug­sė­jo pir­mo­sio­mis die­no­mis eis­mas mies­te vi­sa­da la­bai smar­kiai su­in­ten­sy­vė­ja – dau­gu­ma tė­ve­lių sten­gia­si nu­vež­ti vai­kus į mo­kyk­las. Ta­čiau ti­ki­ma­si, kad po ke­lių sa­vai­čių vai­ruo­to­jų srau­tas kiek su­ma­žės.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų