Rūpestingumas net pravirkdė

Ona Re­nė Ra­ma­naus­kie­nė iš­sa­kė nuo­šir­džią pa­dė­ką Uk­mer­gės li­go­ni­nės me­di­kams. 70-me­tė mo­te­ris pa­sa­ko­jo, jog me­di­kų glo­bo­je at­si­dū­rė lie­pos 25-osios nak­tį – la­bai skau­dė­jo pil­vą, py­ki­no.

 

Gedimino Nemunaičio nuotr.


 

Iš­kvies­ta grei­to­ji nu­ve­žė į li­go­ni­nės Pri­ėmi­mo sky­rių. „Gy­dy­to­jai ne­ži­no­jo, kas man yra, at­li­ko la­bai daug ty­ri­mų, o šeš­ta­die­nį iš­ope­ra­vo apen­di­ci­tą“, – pa­sa­ko­jo uk­mer­giš­kė.

Ka­dan­gi yra vie­ni­ša, sa­kė, jog ne­bu­vę kam nei dra­bu­žių, nei ko ki­ta į li­go­ni­nę at­neš­ti. Ne­tu­rė­jo ir nė vie­no li­to. Ne­pai­sant to, pa­si­ju­to ap­sup­ta dė­me­sio ir ši­lu­mos. Taip rū­pes­tin­gai su ja el­gė­si Chi­rur­gi­jos sky­riaus, ku­riam va­do­vau­ja gy­dy­to­jas Re­mi­gi­jus Ju­zu­lė­nas, dar­buo­to­jai.

„Esu jiems la­bai la­bai dė­kin­ga už tai – rū­pi­no­si ma­ni­mi nuo dū­šios. Ir no­riu pa­neig­ti min­tis, kad li­go­ni­nė­je gy­dy­to­jai tik ir lau­kia ky­šių“, – pa­sa­ko­jo mū­sų skai­ty­to­ja.

Autorė: Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų