Apgavo ir apvogė šimtametę

Į Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą krei­pė­si šim­ta­me­tė uk­mer­giš­kė, nu­ken­tė­ju­si nuo ap­si­me­tė­lės. Lap­kri­čio 10 d. apie 10 val. Anykš­čių gat­vė­je gy­ve­nan­ti 103 me­tų se­no­lė bu­vo iš­ėju­si par­si­neš­ti pie­no. Grįž­tant laip­ti­nė­je ją pa­si­ti­ko ne­pa­žįs­ta­ma mo­te­ris, ku­ri pa­si­siū­lė pa­dė­ti pa­neš­ti ne­šu­lį bei sa­kė tu­rin­ti kar­tu ap­tar­ti rei­ka­lus.

 

Už­ėjus į bu­tą ne­pa­žįs­ta­mo­ji pa­reiš­kė, kad se­no­lė yra per­mo­kė­ju­si 100 li­tų už ko­mu­na­li­nes pa­slau­gas. Ji mo­čiu­tei da­vė 200 li­tų ku­piū­rą ir pa­pra­šė grą­žin­ti 100 li­tų. Šei­mi­nin­kė pa­si­ė­mė iš spin­tos pi­ni­gi­nę, pa­da­vė vieš­niai 100 li­tų. Tuo­met ši dar pa­pra­šė as­mens pa­so. Kol se­nu­tė ieš­ko­jo, mo­te­ris, pa­sa­kiu­si, kad tuoj su­grįš, iš­ėjo. Se­no­lė ne­tru­kus pa­si­ge­do pi­ni­gi­nės, ku­rio­je bu­vo 3550 li­tų.

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė in­for­ma­vo, kad dėl va­gys­tės at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas. Šie­met tai – an­tra pa­na­šaus po­bū­džio va­gys­tė, įvyk­dy­ta mū­sų ra­jo­ne.

Po­li­ci­ja pra­šo gy­ven­to­jų, ypač kai­my­nų, pa­gal­bos. Jei­gu tu­ri­te apie šį įvy­kį ži­nių ar lap­kri­čio 10 d. ry­tą Anykš­čių gat­vė­je ma­tė­te įtar­ti­ną mo­te­rį, pra­šo­ma ne­del­siant skam­bin­ti į po­li­ci­ją te­le­fo­nu 60417 ar­ba mo­bi­liuo­ju te­le­fo­nu 8 686 49887 Kri­mi­na­li­nės po­li­ci­jos sky­riaus vir­ši­nin­kei In­gai Ma­li­naus­kie­nei.

Bet ko­kia su­teik­ta in­for­ma­ci­ja ga­li bū­ti nau­din­ga ty­ri­mui.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų