Dėl gaisro iš „Maximos“ teko evakuoti žmones

Pir­ma­die­nio pa­va­ka­rę ki­lo gais­ras Ant­akal­nio gat­vė­je 67 esan­čio­je „Ma­xi­mos“ tin­klo par­duo­tu­vė­je. Iš pre­ky­bos cen­tro bu­vo eva­kuo­ti 68 pir­kė­jai ir 17 dar­buo­to­jų.

 

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. „Maximos“ prekybos centre buvo kilęs nedidelis gaisras.


 

Pra­ne­ši­mas apie gais­rą pre­ky­bos cen­tre „Ma­xi­ma“ gau­tas apie 15 va­lan­dą. Į Ben­drą­jį pa­gal­bos cen­trą paskambinę „Ma­xi­mos“ dar­buo­to­jai in­for­ma­vo, kad pre­ky­bos sa­lė­je pa­skli­do ait­rūs dū­mai.

Uk­mer­gės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­jas Dai­nius Vyš­niaus­kas pa­sa­ko­jo, kad į įvy­kio vie­tą bu­vo iš­siųs­ti še­ši ug­nia­ge­sių gel­bė­to­jų eki­pa­žai. Tiek jų pri­va­lo­ma siųs­ti į pa­di­din­to pa­vo­jin­gu­mo ob­jek­tus, ku­riems ir pri­klau­so šis pre­ky­bos cen­tras.

Gais­ri­nin­kai į įvy­kio vie­tą at­sku­bė­jo per 5 mi­nu­tes. At­vy­kus nu­sta­ty­ta, jog de­ga ap­šil­ti­ni­mo me­džia­ga – tin­kuo­tas put­plas­tis. Pa­aiš­kė­jus, kad pa­sta­to iš­orė­je esan­tis gais­ro ži­di­nys ne­di­de­lis, trys ug­nia­ge­sių eki­pa­žai bu­vo at­šauk­ti. Gais­ro ži­di­nys lo­ka­li­zuo­tas per po­rą mi­nu­čių.

Anot pa­va­duo­to­jo, gais­ro me­tu iš­si­ly­dė liet­vamz­dis ir da­lis sie­nos. Ug­nis jau bu­vo per­si­me­tu­si į pa­sta­to vi­dų – vie­na­me iš ka­bi­ne­tų ap­de­gė elek­tros ro­ze­tė. Ge­si­ni­mo dar­bai vyk­dy­ti pra­ar­džius sie­ną.

Su­vei­kus prieš­gais­ri­nei sig­na­li­za­ci­jai, iš pre­ky­bos cen­tro bu­vo eva­kuo­ti 68 tuo­met bu­vę pir­kė­jai ir 17 dar­buo­to­jų.

Pre­ky­bos tin­klo „Ma­xi­ma“ at­sto­vė ry­šiams su vi­suo­me­ne Re­na­ta Sau­ly­tė in­for­ma­vo, kad gais­ras pa­sta­te ki­lo dėl pa­de­gi­mo. Jos tei­gi­mu, ke­le­tas pa­aug­lių pri­kim­šo į liet­vamz­dį po­pie­rių ir juos pa­de­gė.

Už­ge­si­nus gais­rą, pre­ky­bos cen­tras bu­vo už­da­ry­tas apie 3 va­lan­das. Iš­vė­di­nus pa­tal­pas, par­duo­tu­vė tę­sė dar­bą.

R. Sau­ly­tė sa­ko, kad su pas­ta­ruo­ju me­tu „Ma­xi­mos“ pre­ky­bos tin­klą su­krė­tu­siais skan­da­lais šis įvy­kis ne­sie­ja­mas.

„Ver­ti­na­me šį at­ve­jį kaip chu­li­ga­niz­mą. Ku­ris, be­je, ga­lė­jo baig­tis ir la­bai blo­gai. To­kių pik­ty­biš­kų iš­puo­lių, kuo­met nio­ko­ja­mas pre­ky­bos cen­tro tur­tas, pa­si­tai­ko ne­re­tai“, – aiš­ki­no ji.

Po šio įvy­kio ke­ti­na­ma im­tis pre­ven­ci­nių prie­mo­nių – ap­link pa­sta­tą bus su­mon­tuo­ta dau­giau ste­bė­ji­mo ka­me­rų.

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to vir­ši­nin­kas Ro­lan­das Kiš­kis in­for­ma­vo, kad įta­ria­mas pa­de­gi­mas. Šiuo me­tu pa­rei­gū­nai ren­ka in­for­ma­ci­ją dėl pa­da­ry­tos ža­los. Nuo jos dy­džio pri­klau­sys, ar bus pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas dėl ki­lu­sio gais­ro pre­ky­bos cen­tre.

Autorė: Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų