Gaisras darželyje buvo netikras

Tre­čia­die­nio ry­tą Li­nų gat­vė­je, prie vai­kų lop­še­lio-dar­že­lio „Bu­ra­ti­nas“ su­va­žia­vo daug gais­ri­nių au­to­mo­bi­lių, spe­cia­lių­jų tar­ny­bų tech­ni­kos. Dar­že­li­nu­kai ir dar­buo­to­jai bu­vo eva­kuo­ti. Lai­mė, jo­kia ne­lai­mė įstai­go­je ne­įvy­ko – tai te­bu­vo mo­ko­mo­sios ug­nia­ge­sių pra­ty­bos.

 

Dai­vos Zim­blie­nės nuotr. Su­reng­tos mo­ko­mo­sios ug­nia­ge­sių pra­ty­bos.


 

Pa­gal sce­na­ri­jų gais­ras ki­lo ant­ra­me pa­sta­to aukš­te, rū­bi­nė­je. Pa­tal­po­je įstri­gę li­ko 10 vai­kų ir dar­buo­to­ja.

Pa­si­nau­do­jus mu­lia­žais įstri­gu­sie­ji ant­ra­me aukš­te bu­vo iš­va­duo­ti ir nu­kel­ti ko­pė­čio­mis.

Į įvy­kio vie­tą pen­kiais au­to­mo­bi­liais at­sku­bė­ję ug­nia­ge­siai pir­miau­siai va­da­vo ne­ga­lin­čiuo­sius iš­trūk­ti iš ta­ria­mos ug­nies gniauž­tų.

Apie 60 dar­že­li­nu­kų ir dar­buo­to­jų jau bu­vo spė­ję eva­kuo­tis. Ste­bė­da­mi įvy­kius jie įstai­gos kie­me pra­bu­vo apie va­lan­dą. Per tą lai­ką ta­ria­mas gais­ras bu­vo už­ge­sin­tas.

Į įvy­kio vie­tą at­sku­bė­jo ir po­li­ci­jos, grei­to­sios pa­gal­bos au­to­mo­bi­liai. Ug­nia­ge­siai „Bu­ra­ti­no“ auk­lė­ti­niams pa­pa­sa­ko­jo apie tai, kaip svar­bu at­sar­giai elg­tis su ug­ni­mi, lei­do ap­žiū­rė­ti gais­ri­nius au­to­mo­bi­lius ir įran­gą.

Pa­sak Uk­mer­gės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos vir­ši­nin­ko pa­va­duo­to­jo Dai­niaus Vyš­niaus­ko, vai­kų lop­še­lis-dar­že­lis pra­ty­boms bu­vo pa­si­rink­tas pir­mą kar­tą. Vi­sų pra­ty­bų da­ly­vių veiks­mai įver­tin­ti tei­gia­mai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų