Grodą apmokė ieškoti narkotikų

Uk­mer­gės po­li­ci­jos pa­rei­gū­nų ke­tur­ko­jis pa­gal­bi­nin­kas Gro­das įgi­jo spe­cia­li­za­ci­ją – jis tal­kins ieš­kant nar­ko­ti­nių ir psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų. Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai As­ta Kro­ger­tie­nė pa­sa­ko­jo, kad rug­sė­jo 20 d.

 

Gro­das tal­kins ieš­kant nar­ko­ti­nių ir psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų.


 

 

Uk­mer­gės ra­jo­no po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to ki­no­lo­gui An­dre­jui Pet­ru­ka­nec bu­vo įteik­tas pa­žy­mė­ji­mas, liu­di­jan­tis tai, kad bai­gė 195 val. truk­mės ki­no­lo­gų mo­ky­mus ieš­ko­ti nar­ko­ti­nių ir psi­chot­ro­pi­nių me­džia­gų su tar­ny­bi­niu šu­ni­mi.

3,5 me­tų am­žiaus ra­jo­no po­li­ci­jos šuo Gro­das, anot ki­no­lo­go, la­bai pro­tin­gas ir im­lus dre­sū­rai. Jis jau pus­an­trų me­tų tal­ki­na po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams vyk­dant įvai­rias tar­ny­bi­nes už­duo­tis.

„Gro­das da­ly­vau­ja din­gu­sių žmo­nių pa­ieš­ko­se, ieš­ko daik­tų, va­gy­čių vie­to­se se­ka pėd­sa­kais, yra da­ly­va­vęs su­lai­ky­muo­se. Šuo – kaip gin­klas, ga­li­ma pa­nau­do­ti tik kraš­tu­ti­niais at­ve­jais, esant bū­ti­ny­bei, ta­čiau la­bai daž­nai vien šuns bu­vi­mas su­draus­mi­na pa­žei­dė­jus“, – apie sa­vo auk­lė­ti­nį pa­sa­ko­ja An­dre­jus Pet­ru­ka­nec.

Ki­no­lo­gas džiau­gia­si, jog da­bar jau tu­ri tei­sę nau­do­ti  tar­ny­bi­nį vo­kie­čių avi­ga­nį ieš­kant nar­ko­ti­nių me­džia­gų, o tuo pa­čiu dar dau­giau ga­lės pa­gel­bė­ti sa­vo ko­le­goms.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų