Į gaisrą buvo iškviestas ir rajono meras

Penk­ta­die­nio va­ka­rą ug­nia­ge­siai ko­vo­jo su lieps­no­mis, siau­tė­ju­sio­mis ant dau­gia­bu­čio na­mo sto­go. Dėl ne­lai­mės vė­ly­vą va­ka­rą te­ko eva­kuo­ti ke­lias de­šim­tis žmo­nių.

 

Vil­niaus gat­vės 100A na­me gais­ras bu­vo pa­ste­bė­tas apie 22 va­lan­dą, kuo­met lieps­nos jau siau­tė­jo. Mi­nė­ta­me na­me yra dvi­de­šimt bu­tų.

Į ne­lai­mę iš­sku­bė­jo pen­ki ug­nia­ge­sių eki­pa­žai su au­to­mo­bi­li­nė­mis ko­pė­čio­mis. Kol mal­šin­ta ug­nis, bu­vo lai­ki­nai už­da­ry­tas eis­mas Vil­niaus gat­vė­je, ties gais­ro vie­ta. Lieps­nas pa­vy­ko už­ge­sin­ti maž­daug per pus­va­lan­dį.

Žmo­nės įvy­kio me­tu ne­nu­ken­tė­jo. Ne­pai­sant to, dėl su­si­klos­čiu­sios ypa­tin­gos si­tu­a­ci­jos į įvy­kį bu­vo iš­kvies­tas ir nau­ja­sis ra­jo­no me­ras Vy­das Pa­knys.

To pri­rei­kė, nes rei­kė­jo nu­tar­ti, kur su­teik­ti žmo­nėms lai­ki­ną pa­sto­gę. Taip pat bu­vo iš­kvies­ti ir na­mą ad­mi­nist­ruo­jan­čios UAB Uk­mer­gės butų ūkio va­do­vai.

Tri­jų aukš­tų na­mo gy­ven­to­jams jie pa­siū­lė nak­čiai pri­sig­laus­ti Vai­kų glo­bos na­muo­se. Vis dėlto žmo­nė­s nu­ta­rė lai­ki­nos pa­sto­gės at­si­sa­ky­ti ir nak­vo­ti van­de­niu su­lie­tuo­se sa­vo na­muo­se.

Mal­šin­da­mi lieps­nas ug­nia­ge­siai van­de­niu už­lie­jo gy­ven­to­jų bu­tus. Ug­nis nu­nio­ko­jo apie 200 kvad­ra­ti­nių met­rų me­di­nių kon­struk­ci­jų, ši­fe­riu deng­to sto­go.

Pats įvy­kio vie­to­je bu­vęs UAB Uk­mer­gės bu­tų ūkio di­rek­to­rius Jo­nas Rin­ke­vi­čius sa­ko, kad mies­te yra ir dau­giau to­kio ti­po dau­gia­bu­čių, ku­riuo­se įreng­tos pa­lė­pės. Tai se­nos sta­ty­bos na­mai J. Ba­sa­na­vi­čiaus, Mai­ro­nio gat­vė­se.  

Spė­ja­ma, kad pa­grin­di­nė gais­ro Vil­niaus gat­vės dau­gia­bu­ty­je prie­žas­tis yra ne­at­sar­gus el­ge­sys su ug­ni­mi. Mat į pa­lė­pę du­rys ne­bu­vo ra­ki­na­mos – pa­tek­ti ten ga­lė­jo bet kas. Pa­lė­pė­je nei elek­tros, nei dūm­trau­kio nė­ra.

La­biau­siai su­lie­tas vir­šu­ti­nis, tre­čias, aukš­tas. Ypač stip­riai van­de­niu už­pil­ti du jo bu­tai.

„Da­bar kaip tik spren­džia­ma, kas už­dengs sto­gą. Nau­ja­sis tu­rė­tų per ko­kias dvi sa­vai­tes at­si­ras­ti. Na­mas kaip ty­čia be sto­go li­ko ta­da, kai pra­si­dė­jo lie­tūs. Tai įpa­rei­go­ja kuo sku­biau pa­si­rū­pin­ti bent lai­ki­ną sto­gą su­ręs­ti. To­kią kon­struk­ci­ją tik­riau­siai su­mon­tuos mū­sų įmo­nė“, – pir­ma­die­nį sa­kė J. Rin­ke­vi­čius.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų