Katilinės nuomos istoriją tirs prokuratūra

Kon­tro­lės ir au­di­to tar­ny­ba ke­lis mė­ne­sius aiš­ki­no­si, kokį ir ko­kio­mis ap­lin­ky­bė­mis Uk­mer­gės li­go­ni­nės tur­tą UAB „Izo­ba­ra“ įkei­tė ban­ko li­zin­gui. Įver­ti­nus si­tu­a­ci­ją nu­sta­ty­ti pa­žei­di­mai, tad nu­tar­ta me­džia­gą per­duo­ti tir­ti pro­ku­ra­tū­rai.

 

Sa­vi­val­dy­bės kon­tro­lie­rė Onu­tė Mi­ke­lie­nė pro­ku­ra­tū­rai tei­kia­mos me­džia­gos pla­čiai ne­ko­men­ta­vo, ta­čiau sa­kė, kad pa­tik­ri­nus do­ku­men­tus ne­ras­ti įro­dy­mai, kad „Izo­ba­ra“ li­go­ni­nės šil­dy­mo sis­te­mo­je at­li­ko in­ves­ti­ci­jas. Yra tik duo­me­nys apie to­kius įsi­pa­rei­go­ji­mus.

„Uk­mer­gės ži­nio­se“ jau ra­šė­me, kad Uk­mer­gės li­go­ni­nės ka­ti­li­nė nuo šiol ne­be­eksp­lo­a­tuo­ja­ma, o įstai­gos ši­lu­mos ūkis sku­biai pri­jun­gia­mas prie UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ tin­klų.

Taip nu­ti­ko, nes li­go­ni­nė pra­ra­do ka­ti­li­nę – ją UAB „Izo­ba­ra“ įkei­tė AB DNB ban­ko li­zin­gui.

Uk­mer­gės li­go­ni­nės ir Uk­mer­gės PSPC ap­si­rū­pi­ni­mo ši­lu­ma ir karš­tu van­de­niu bei vie­ti­nės ka­ti­li­nės būk­lės is­to­ri­ją aiškinosi me­ro po­tvarkiu su­da­ry­ta Dar­bo gru­pė. Ji jau anks­čiau bu­vo priėjusi prie išvados, kad „Izo­ba­ra“ ga­li­mai įkei­tė AB DNB ban­ko li­zin­gui jai nuo­sa­vy­bės tei­se ne­pri­klau­san­tį tur­tą.

Už­sta­ty­to tur­to ver­tė 836 000 li­tų.

VšĮ Uk­mer­gės li­go­ni­nė ir UAB „Izo­ba­ra“ 2007 me­tais pa­si­ra­šė su­tar­tį dėl šil­dy­mo ir karš­to van­dens tie­ki­mo.

Šie­met ge­gu­žę Vil­nius apy­gar­dos teis­mo nu­tar­ti­mi UAB „Izo­ba­ra“ iš­kel­ta ban­kro­to by­la. Lie­pos mė­ne­sį Lie­tu­vos ape­lia­ci­nio teis­mo nu­tar­ti­mi ban­kro­to ad­mi­nist­ra­to­riu­mi pa­skir­ta UAB „Ban­kro­tų ad­mi­nist­ra­vi­mo gru­pė“.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų