Kreditus ėmė be nukentėjusiojo žinios

Uk­mer­gės ra­jo­no apy­lin­kės teis­mas iš­nag­ri­nė­jo bau­džia­mą­ją by­lą, ku­rio­je dvi uk­mer­giš­kės 26 me­tų S. G. ir 21 me­tų I. U. pri­pa­ži­no kal­to­mis dėl ne­tei­sė­tai įgy­tų sve­ti­mo nau­do­to­jo ta­pa­ty­bės pa­tvir­ti­ni­mo prie­mo­nių duo­me­nų...

 

Gedimino Nemunaičio nuotr.


 

...ne­tei­sė­to pri­si­jun­gi­mo prie elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės sis­te­mos bei ap­gau­le įgy­to sve­ti­mo tur­to.

Teis­mas nu­sta­tė, kad S. G. ir I. U. iš anks­to su­si­ta­rė ir iš I. U. na­mų pa­ė­mė jos ma­mos drau­go V. K. in­ter­ne­ti­nės ban­ki­nin­kys­tės ir są­skai­tos pri­si­jun­gi­mo bei iden­ti­fi­ka­vi­mo duo­me­nis.

Mer­gi­nos nu­ė­jo pas pa­žįs­ta­mą, ku­ris nie­ko ne­ži­no­jo apie da­ro­mą nu­si­kal­ti­mą, ir pa­pra­šė pa­dė­ti su­da­ry­ti pa­raiš­ką pa­sko­lai gau­ti. Pra­ei­tų me­tų ba­lan­dį, pa­nau­do­jant mi­nė­tus duo­me­nis ir re­gist­ruo­jan­tis vie­no­je iš grei­tų­jų kre­di­tų in­ter­ne­to sve­tai­nių, V. K. var­du pa­im­ti du kre­di­tai po 1000 li­tų.

Pi­ni­gai iš V. K. są­skai­tos bu­vo per­ve­da­mi į kal­ti­na­mo­sios I. U. var­du iš­duo­tą ban­ko są­skai­tą, ku­riuos vė­liau kal­ti­na­mo­ji S. G. iš­gry­nin­da­vo ban­ko­ma­te. Apie pa­da­ry­tas nu­si­kals­ta­mas vei­kas su­ži­no­ta tik pra­ėju­sių me­tų gruo­dį, nu­ken­tė­ju­sia­jam V. K. paš­to dė­žu­tė­je ra­dus vie­nos iš grei­tų­jų kre­di­tų įmo­nės laiš­ką dėl pa­im­tų kre­di­tų ir pri­skai­čiuo­tų dels­pi­ni­gių.

Abi kal­ti­na­mo­sios anks­čiau ne­bu­vo teis­tos, vi­siš­kai pri­pa­ži­no sa­vo kal­tę ir nuo­šir­džiai gai­li­si. Grei­tų­jų kre­di­tų įmo­nė ci­vi­li­nio ieš­ki­nio by­lo­je ne­pa­reiš­kė.

At­si­žvel­giant į tai teis­mas sky­rė kal­ti­na­mo­sioms ga­lu­ti­nes su­ben­drin­tas baus­mes: S. G. – 3640 li­tų, o I. U. – 2600 li­tų bau­dą.

Teis­mo bau­džia­ma­sis įsa­ky­mas jau įsi­tei­sė­jęs ir ne­skun­džia­mas.

Apie šią nu­tar­tį in­for­ma­vo Uk­mer­gės ra­jo­no apy­lin­kės teis­mo ad­mi­nist­ra­ci­jos sek­re­to­rė (at­sto­vė ry­šiams su vi­suo­me­ne) Do­na­ta Ju­sai­tė.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų