Ba­lan­džio 22 d. apie 16 val. 30 min. mies­te po­li­ci­jos au­to­mo­bi­liu pa­tru­lia­vę pa­rei­gū­nai Žie­do gat­vė­je, prieš pre­ky­bos cen­trą pa­ma­tė be­si­mu­šan­čius vy­rus.

 

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.


 

Pri­ėjus pa­rei­gū­nams muš­ty­nės bu­vo nu­trauk­tos. Vie­ną iš ka­rin­giau­siai nu­si­tei­ku­sių jau­nuo­lių pa­rei­gū­nai su­lai­kė. Su­lai­kant ant­rą­jį, jis pa­si­prie­ši­no ir at­si­sto­jęs į ko­vi­nę sto­vė­se­ną pa­si­ruo­šė muš­tis.

Pa­rei­gū­nai pa­nau­do­jo elek­tri­nį im­pul­si­nį prie­tai­są „Ta­ser“ ir pa­ža­bo­ję smar­kuo­lį už­dė­jo jam ant­ran­kius. Pri­sta­čius į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą nu­sta­ty­ta, kad tai Uk­mer­gės mies­to gy­ven­to­jas R. R. (g. 1978 m.). Jam nu­sta­ty­tas 2,28 prom. gir­tu­mas.

Ant­ra­sis su­lai­ky­ta­sis – G. Č. (g. 1993 m.), taip pat uk­mer­giš­kis. Jam nu­sta­ty­tas 2,83 prom. gir­tu­mas. Už ne­di­de­lį chu­li­ga­niz­mą G. Č. bu­vo su­ra­šy­tas ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mo pro­to­ko­las ir pa­skir­ta 100 Lt bau­da.

R. R. bus bau­džia­mas ne tik už chu­li­ga­niz­mą, bet ir už pa­si­prie­ši­ni­mą po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams.

Už pa­si­prie­ši­ni­mą po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams ad­mi­nist­ra­ci­nė tei­se­na bu­vo pra­dė­ta ir Dau­man­tiš­kių kai­mo gy­ven­to­jui A. S. B. (g. 1940 m.). Ba­lan­džio 20 d. vy­riš­kis bu­vo su­lai­ky­tas Ma­žei­kiš­kių kai­me ne­blai­vus vai­ruo­jan­tis au­to­mo­bi­lį. Po­li­ci­jos au­to­mo­bi­ly­je ra­šant pro­to­ko­lą, pa­žei­dė­jas ėmė pa­rei­gū­nus ko­ne­veik­ti ne­cen­zū­ri­niais žo­džiais. Jis bu­vo pri­sta­ty­tas į po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­tą. Vy­rui nu­sta­ty­tas 2,01 prom. gir­tu­mas. Jis bus bau­džia­mas ne tik už tai, kad vai­ra­vo ne­blai­vus, bet ir už pa­si­prie­ši­ni­mą pa­rei­gū­nams.

At­sa­ko­my­bė už pa­si­prie­ši­ni­mą po­li­ci­jos pa­rei­gū­nams nu­ma­ty­ta Ad­mi­nist­ra­ci­nės tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­so 187 str. 1 d. Toks pa­žei­di­mas už­trau­kia bau­dą nuo 500 iki 1000 li­tų ar­ba ad­mi­nist­ra­ci­nį areš­tą nuo 15 iki 30 pa­rų.

As­ta KROGERTIENĖ. Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to at­sto­vė spau­dai

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų