Po incidentų – lūžiai ir žaizdos

Po­li­ci­ją už­plū­do pra­ne­ši­mai apie na­muo­se nuo ar­ti­mų­jų, gat­vė­je nuo už­puo­li­kų bei per iš­ger­tu­ves nu­ken­tė­ju­sius as­me­nis. Pas­ta­ro­sio­mis die­no­mis to­kių įvy­kių – itin gau­su.

 

Bir­že­lio 21 d. apie 24 val. Tau­jė­nų se­niū­ni­jo­je Pa­mū­šio kai­me A. G. (gim. 1995 m.) ei­nant Ra­mio­sios gat­ve, prie jo kaž­kas pri­bė­go ir ran­ka su­da­vė į vei­dą. A. G. krei­pė­si į me­di­kus – jam diag­no­zuo­tas no­sies kau­lo lū­žis.

Bir­že­lio 23 d. apie 11 val. D. I. (gim. 1971 m.) na­muo­se Tau­jė­nuo­se su še­pe­čio ko­tu mu­šė bro­lis Z. I. (gim. 1967 m.).

Tą pa­čią die­ną apie 18.40 val. į Uk­mer­gės li­go­ni­nės pri­ėmi­mo sky­rių iš na­mų Drau­gys­tės gat­vė­je pri­sta­ty­ta V. V. (gim. 1941 m.). Jai nu­sta­ty­tas kai­rio žas­to lū­žis, šon­kau­lių lū­žis, vi­so kū­no su­mu­ši­mas. Mo­te­ris pa­gul­dy­ta gy­dy­ti, įvy­kį aiš­ki­na­si pa­rei­gū­nai.

Bir­že­lio 23 d. apie 20 val. G. D. (gim. 1979 m.) na­mie Žie­do gat­vė­je ne­blai­vus su­gy­ven­ti­nis S. S. (gim. 1973 m.) del­nu tren­kė per vei­dą.

Bir­že­lio 24-ąją apie 2 va­lan­dą nak­ties bu­te Šir­vin­tų gat­vė­je per iš­ger­tu­ves tarp B. B. ir jo žmo­nos I. B. (gim. 1977 m.) ki­lo kon­flik­tas. I. B. daug kar­tų tren­kė vy­rui per gal­vą. B. B. nu­sta­ty­tas 2,28 pro­mi­lės gir­tu­mas, I. B. – 1,67 pro­mi­lės.

Bir­že­lio 24 d. apie 6.44 val. iš Uk­mer­gės li­go­ni­nės Pri­ėmi­mo ir sku­bios pa­gal­bos sky­riaus bu­vo gau­tas pra­ne­ši­mas, kad iš Tau­jė­nų pri­sta­ty­tas ne­blai­vus E. I. (gim. 1987 m.). Jam su­muš­ta gal­va ir su­lau­žy­ta no­sis. Dėl pa­tir­tų su­ža­lo­ji­mų pa­gul­dy­tas į neu­ro­lo­gi­jos sky­rių.

Šį tre­čia­die­nį apie 23.20 val. po­li­ci­ja ga­vo pra­ne­ši­mą, kad Ge­di­mi­no gat­vė­je esan­čia­me bu­te yra žmo­gus su pjau­ti­ne žaiz­da. Iš įvy­kio vie­tos į Uk­mer­gės li­go­ni­nės pri­ėmi­mo sky­rių bu­vo pri­sta­ty­tas M. P. (gim. 1984 m.) su pjau­ti­ne-plėš­ti­ne žaiz­da kak­lo sri­ty­je. Me­di­kų tei­gi­mu, M. P. būk­lė sta­bi­li. Įvy­kio ap­lin­ky­bės ti­ria­mos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų