Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nu ap­si­me­tu­siu te­le­fo­ni­niu suk­čiu­mi pa­ti­kė­ju­si uk­mer­giš­kė pra­ra­do 5000 Lt. Po­li­ci­ja pra­ne­ša, jog 67-erių me­tų Uk­mer­gės gy­ven­to­jai R.A. į lai­di­nį te­le­fo­ną pa­skam­bi­nęs vy­riš­kis pri­sis­ta­tė po­li­ci­jos pa­rei­gū­nu Žu­kaus­ku.

 

Jis sa­kė, kad per R. A. są­skai­tą esą at­lie­ka­mos ne­tei­sė­tos ope­ra­ci­jos.

Ap­si­me­tė­lis nu­ro­dė mo­te­riai at­si­da­ry­ti są­skai­tą ban­ke ir su­da­ry­ti elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės su­tar­tį.

R. A. nu­vy­ko į DNB ban­ko fi­lia­lą. Vė­liau pa­ti pa­skam­bi­no ta­ria­mam po­li­ci­jos pa­rei­gū­nui, pa­dik­ta­vo elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės pri­si­jun­gi­mo ko­dus. Tik grįž­da­ma į na­mus, uk­mer­giš­kė su­si­vo­kė, kad tai ga­lė­jo bū­ti suk­čius.

Mo­te­ris pa­skam­bi­no į ban­ką ir pa­pra­šė už­blo­kuo­ti jos są­skai­tą. De­ja, suk­čiai bu­vo grei­ti – pa­tik­ri­nus są­skai­tą, R. A. pa­si­ge­do 5000 li­tų.

Po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te dėl suk­čia­vi­mo at­lie­ka­mas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas.

Po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai pra­šo gy­ven­to­jus ne­bū­ti pa­tik­lius, ypa­tin­gai tais at­ve­jais, kai kal­ba te­le­fo­nu su ne­pa­žįs­ta­mais as­me­ni­mis. Ne­at­skleis­ki­te ne­pa­žįs­ta­miems as­me­nims sa­vo var­do, pa­var­dės, as­mens ko­do ir kon­fi­den­cia­lių elek­tro­ni­nės ban­ki­nin­kys­tės duo­me­nų, nors skam­bi­nan­ty­sis jums ga­li at­ro­dy­ti ge­ra­no­riš­kas ir pa­ti­ki­mas. Apie to­kius suk­čia­vi­mo bū­dus bū­ti­nai pa­si­kal­bė­ki­te su gi­mi­nai­čiais, pa­žįs­ta­mais, kai­my­nais, vai­kais.

Įsi­dė­mė­ki­te, kad joks pa­rei­gū­nas ar ban­ko dar­buo­to­jas kon­fi­den­cia­lių as­mens duo­me­nų te­le­fo­nu ne­tu­ri tei­sės pra­šy­ti.

Ki­lus įta­ri­mui, kad su­si­dū­rė­te su suk­čiu­mi, ne­sku­bė­ki­te vyk­dy­ti jo pra­šy­mų, nu­trau­ki­te po­kal­bį ir ne­dels­da­mi skam­bin­ki­te į po­li­ci­ją pa­gal­bos te­le­fo­nu 112 ar­ba sa­vo ar­ti­mie­siems.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų