Spausdinti šį puslapį

Prieš žmonas – kumščiais ir šepečiu

Sutuoktiniai savo žmonas auklėja ne tik kumščiais, bet ir po ranka papuolančiais „ginklais“. Vienas ukmergiškis gyvenimo draugę puolė šepečiu.

 

 

55 metų V. L. policijai pranešė, kad birželio 14 d. sutuoktinis S. L. išvadino ją necenzūriniais žodžiais, vieną kartą šepečio kotu dūrė į dešinę ranką ir ją sužalojo. Po incidento mušeika iš namų pasišalino.

Birželio 15 d. apie vidurdienį namuose tarp neblaivių sutuoktinių kilus konfliktui 49 metų S. V. smogė žmonai V. V. į galvą ir prakirto antakį.  

Tą pačią dieną apie 15 val. kieme kilus konfliktui, girtas 28 metų D. P. apstumdė buvusią žmoną D. P., apdraskė, užlaužė jai kairę ranką, smogė į veidą ir prakirto lūpą.  

Sekmadienį apie 22 val. užregistruotas dar vienas šeimyninis konfliktas. Namo sugrįžus neblaiviai dvidešimtmetei J. S. taip pat neblaivus tėvas V. S., sugriebęs dukrą už plaukų, tampė po kambarį bei keliu įspyrė į kaktą.

PK inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)