Ragina neprarasti budrumo

Ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės So­cia­li­nės pa­ra­mos sky­riaus dar­buo­to­jai at­krei­pia dė­me­sį, kad vis daž­niau se­ni, vie­ni­ši žmo­nės tam­pa suk­čių au­ko­mis, ir ra­gi­na uk­mer­giš­kius bū­ti bud­rius.

Pas­ta­ruo­ju me­tu vis daž­niau gir­di­me apie ap­si­šau­kė­les so­cia­li­nes dar­buo­to­jas. At­ėju­sios į na­mus jos pri­sis­ta­to esan­čios iš So­cia­li­nės pa­ra­mos sky­riaus ar So­cia­li­nių pa­slau­gų cen­tro. Se­no­liams jos ža­da pa­gal­bą, prie­žiū­rą, prie­mo­ką prie pen­si­jos. Ap­si­šau­kė­lės daž­niau­siai klau­si­nė­ja se­no­lių apie jų vai­kus, kur jie gy­ve­na, kaip daž­nai ap­lan­ko tė­vus. Taip pat pra­šo as­mens do­ku­men­tų, esą sa­vi­val­dy­bė skirs pa­pil­do­mai prie pen­si­jos pi­ni­gų ir rei­kia tik nu­neš­ti pa­so ko­pi­ją.

Vie­na gar­baus am­žiaus mo­te­ris pa­sa­ko­jo, kaip so­cia­li­ne dar­buo­to­ja pri­sis­ta­čiu­si ne­pa­žįs­ta­ma mo­te­ris siū­lė pa­keis­ti li­tus į eu­rus. Ki­ti pen­si­nin­kai pa­sa­ko­jo, kad jie ne­be­ži­no, ar įsi­leis­ti nau­ją­jį so­cia­li­nį dar­buo­to­ją į na­mus, ar ne. Esą nė­ra jo­kių ga­ran­ti­jų, kad at­ėjęs spe­cia­lis­tas nė­ra ap­si­me­tė­lis.

„So­cia­li­nės pa­ra­mos sky­riaus dar­buo­to­jai į in­te­re­san­tų na­mus ne­vaikš­to. Pa­gal nu­sta­ty­tą gra­fi­ką lan­ko­si ta pa­ti Uk­mer­gės ne­sta­cio­na­rių so­cia­li­nių pa­slau­gų cen­tro dar­buo­to­ja. Ji tik­rai ne­kei­čia li­tų į eu­rus, ne­ski­ria pa­pil­do­mų iš­mo­kų, ji tik pa­de­da tvar­ky­ti bui­tį“, – pri­me­na­ma uk­mer­giš­kiams.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų