Spausdinti šį puslapį

Mamos dienos proga pasveikino mamas

Ma­mos die­nos pro­ga Sei­mo na­rys Arū­nas Du­dė­nas lan­kė­si Uk­mer­gės li­go­ni­nės gim­dy­mo na­muo­se, kur pa­svei­ki­no pen­kias jau­nas ma­mas.

 

 

A. Dudėnas pasveikino mamas.


 

Pa­sau­lį iš­vy­do ke­tu­rios mer­gai­tės  ir vie­nas ber­niu­kas. Ma­lo­niai nu­ste­bin­tos ma­mos pri­ėmė gė­les ir A. Du­dė­no do­va­nė­les kū­di­kiams, o tė­čiai lai­min­gi spau­dė Sei­mo na­riui ran­ką bei dė­ko­jo už ne­ti­kė­tu­mą. 

Sei­mo na­riui A. Du­dė­nui, ku­ris su žmo­na šiuo me­tu lau­kia­si pir­mo­jo vai­ke­lio, bu­vo ap­ro­dy­tas sky­rius, gim­dyk­la, ope­ra­ci­nė, prieš­gim­dy­vi­nės pa­la­tos.

Sky­riaus va­do­vas džiau­gė­si ge­rais spe­cia­lis­tais ir pa­si­guo­dė dėl ma­žė­jan­čio gim­dy­mų skai­čiaus Lie­tu­vo­je. „Ta­čiau sma­gu, kad dau­ge­lis ma­mų, ku­rios yra ne tik iš Uk­mer­gės, vai­ke­lio su­si­lauk­ti ren­ka­si bū­tent Uk­mer­gės gim­dy­mo na­mus“, – sa­kė jis.    

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)