Po­li­ti­kų šei­mo­se krykš­čia nau­ja­gi­miai

Lie­pa – itin džiu­gus mė­nuo ke­lioms Uk­mer­gės so­cial­de­mok­ra­tų šei­moms. Sei­mo na­rys Arū­nas Du­dė­nas su žmo­na Ai­ra sa­vait­ga­lį su­si­lau­kė sū­naus, o jo pa­dė­jė­ja Skais­tė Va­si­liaus­kai­tė jau an­tra sa­vai­tė sū­puo­ja duk­ry­tę.

 

Du­dė­nų šei­mos pir­ma­gi­mis pa­sau­lį iš­vy­do lie­pos 14 die­ną 23 va­lan­dą 22 mi­nu­tės Ant­akal­nio li­go­ni­nė­je Vil­niu­je. Ma­žy­lis gi­mė 3,6 kg svo­rio ir 55 cm ūgio.

Šei­ma dar svars­tan­ti, kaip pa­va­din­ti ber­niu­ką. „Var­dą tu­rim su­gal­vo­ję, ta­čiau ga­lu­ti­nai dar neap­si­spren­dėm“, – gi­mus sū­nui, sa­kė lai­min­gas tė­tis. Jis šyp­so­si – pra­tin­tis pa­im­ti kū­di­kį ant ran­kų ir mo­ky­tis at­lik­ti įvai­rias pro­ce­dū­ras – vi­siš­kai nau­ja ir džiaugs­min­ga pa­tir­tis.

Anot A. Du­dė­no, ir nau­ja­gi­mis, ir ma­ma jau­čia­si ge­rai. Šei­ma ne­kan­trau­jan­ti lau­kia, ka­da me­di­kai juos iš­leis į na­mus Žel­vos se­niū­ni­jo­je, Lau­mė­nuo­se.

Gau­ses­nė ne­se­niai ta­po ir A. Du­dė­no sek­re­to­rės-pa­dė­jė­jos S. Va­si­liaus­kai­tės šei­ma. Lie­pos 9-ąją pir­mą va­lan­dą nak­ties mo­te­ris pa­gim­dė 3,3 kg ir 52 cm mer­gy­tę.

Ją tė­ve­liai pa­va­di­nę Elž­bie­ta. „Tai – bib­li­nis heb­ra­jų kil­mės var­das, ku­ris reiš­kia „pri­sie­kiu Die­vu“, – pa­sa­ko­jo ma­ma.

Mo­te­ris sa­ko, jog se­su­te la­bai džiau­gia­si ir de­vyn­me­tis bro­lis Pi­jus: „La­bai ją my­li, drą­siai ima ant ran­kų ir jau pa­de­da man pri­žiū­rė­ti. Ne­bi­jau jo ke­lio­li­kai mi­nu­čių pa­lik­ti su ma­žy­le.“

S. Va­si­liaus­kai­tė pra­si­ta­rė į dar­bus ke­ti­nan­ti grįž­ti po me­tų. Tuo me­tu ypač pa­mėg­tos vi­suo­me­ni­nės veik­los im­sis, kai tik leis ga­li­my­bės.

So­cial­de­mok­ra­tas A. Du­dė­nas par­la­men­ta­ru bu­vo iš­rink­tas per­nai spa­lį vy­ku­sių Sei­mo rin­ki­mų me­tu. Į Sei­mą jis pa­te­ko pa­gal par­ti­jos są­ra­šą.

Sei­me A. Du­dė­nas pra­dė­jo dirb­ti lap­kri­tį. Pa­si­da­li­jus dar­bus ko­mi­te­tuo­se, jis iš­si­rin­ko Ap­lin­kos ap­sau­gos ko­mi­te­tą. „Ka­dan­gi vi­si ga­lė­jo­me pa­si­rink­ti pa­gal sa­vo pa­gei­da­vi­mus, pir­me­ny­bę ati­da­viau šiam ko­mi­te­tui dėl pa­ly­gin­ti pla­čios ir įdo­mios veik­los ja­me“, – yra sa­kęs par­la­men­ta­ras.

Į Sei­mą iš­rink­tas A. Du­dė­nas ne­tru­kus su­da­rė ir sa­vo pa­dė­jė­jų ko­man­dą. Vie­na jų ta­po S. Va­si­liaus­kai­tė, ku­rios pa­rei­gos – rū­pin­tis vie­šai­siais ry­šiais bei Ap­lin­kos ap­sau­gos ko­mi­te­to rei­ka­lais.  

Autorė: Vai­do­tė ŠANTARIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų