Spausdinti šį puslapį

Ukmergėje – pirmasis „Autobilis.lt“ slalomo taurės etapas

Vasario 16 d. Ukmergėje vyks pirmasis „Autobilis.lt“ ir „D1Sport“ slalomo taurės etapas, kuriame susigrums kelios dešimtys mėgėjiškų automobilių sporto entuziastų.

Organizatoriai slalomo dalyvius kvies atvykti ne į uždarą lenktynių trasą ar apleistą aerodromą, o į Ukmergės miesto stadioną.

„Šią vietą pasirinkome, nes norėjome dalyviams paruošti įdomesnės konfigūracijos trasą, kurią reikėtų įveikti važiuojant ne pirma ar antra pavara. Varžybas organizuojame tam, jog įvairaus amžiaus vairuotojai turėtų vietą, kur galėtų išsikrauti ir patobulinti vairavimo įgūdžius be jokių apribojimų“, – pasakoja „D1Sport“ atstovas Kastytis Alekna.

Laikantis slalomo varžybų tradicijų, visi dalyviai bus suskirstyti į keletą skirtingų klasių: „AWD“, „RWD“, „FWD“, „Lady“, „Junior“, „Sport“, „Reverse“.

Pastarosios klasės dalyviams bus suteiktos trys galimybės įveikti organizatorių paruoštą trasą. Pirmasis ratas bus skirtas susipažinti su trasa, o likusieji du – geriausiam rezultatui demonstruoti.

O likusiesiems teks demonstruoti savo meistriškumą ir sugebėjimą greitai perprasti visiškai naują slalomo trasos konfigūraciją.

Varžybose nemažai diskusijų turėtų sukelti nauja „Reverse“ vardu pavadinta klasė, kurios dalyviai trasą turės įveikti važiuojant atbulomis.

Dalyviai ir žiūrovai laukiami nuo 9 val. 30 min.

www.automanas.lt

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)