Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Visi gyvūnų mylėtojai nori, kad jų augintiniai būtų sveiki ir laimingi, tačiau kartais pasitaiko įvairių susirgimų. Veterinarijos gydytojai laikosi vieningos nuomonės, kad geriausias ligų gydymas – įvairių susirgimų prevencija, kuria turėtų pasirūpinti augintinių šeimininkai. Sveikos gyvensenos principai yra gana paprasti, tačiau jų laikytis yra ypatingai svarbu. Taigi, kokie veiksniai gali užtikrinti sveiką ir ilgą gyvenimą?

Tikriausia be vargo atrastume vaikų, kurie nenori eiti į mokyklą ar ruošti namų darbų, tačiau jie kitose veiklose jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Kodėl taip nutinka? Atsakymas gana paprastas, kadangi mokykloje jų neretai laukia nuobodžios pamokos, pasenusios bei šiuolaikinių iššūkių neatitinkančios mokymo programos ir aklas informacijos kalimas į galvą.

Švedų autoriaus Lars Kepler detektyvų serija apie kriminalistą Joną Liną tapo sensacija ne tik gimtojoje šalyje, bet ir visame pasaulyje. Įtempto veiksmo knygas pamėgo ir Lietuvos skaitytojai, tačiau ar visi žino, kad po Lars Kepler vardu slepiasi šeimyninis duetas?

Ar kada nors pagalvojote, kiek laiko dienoje iš rankų nepaleidžiate telefono? Taip, abejonių nekyla - išmanieji telefonai yra tapę svarbia mūsų kasdienybės dalimi.

Vasario 22–25 d. Ukmergės rajone registruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai.

Aplinkos ministerija kovo 5 d. 14 val. kviečia diskutuoti apie įsisenėjusią problemą – kaip išspręsti konfliktą tarp medžiotojų būrelių ir žemės savininkų.

Po daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos sutvarkytas šalia Klaipėdos gatvės esantis skveras.

Rajono savivaldybės administracija paskelbė, kad skuba tvarkyti po žiemos keliuose atsivėrusias duobes. Šią savaitę jau pradėtos taisyti avarinės duobės pagrindinėse miesto gatvėse. Gyvenamuose rajonuose šie darbai prasidės vėliau.

Krekšlių rajono gyventojas piktinosi šio rajono kai kurių gyventojų neatsakingumu. Savo namus kažkas kūrena neaiškiu kuru. Išėjus į lauką – baisi smarvė.

Išanalizavę Lietuvos ir kitų šalių padangų atliekų tvarkymo patirtį, ekspertai rekomenduoja šias atliekas panaudoti tiesiant kelius, šaligatvius, dviračių takus, o valstybei šiame sektoriuje formuoti paklausą. Jų rekomendacijos pateiktos pirmadienį, visuomenei pristatant Aplinkos ministerijos užsakymu parengtą studiją apie padangų atliekų panaudojimą statybos ir kitų produktų gamybos veiklose.

Puslapis 1 iš 772

Krašto turtas
Praeities integracija

Kuponas Ukmergės žinios

Pridavimas

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar jau planuojate keliones į užsienį?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų