Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Skaistė VASILIAUSKAITĖ - DANČENKOVIENĖ

Ukmergės miesto bendruomenė „Kaimynai“ Vilkmergėlės upelio tvenkinyje „apgyvendino“ 55 amūrus.

Ukmergiškė Erika Pečiulė (Zylė) renginių idėjų ir tendencijų festivalyje „Revolution“ vykusiame stalų dekoro konkurse tapo nugalėtoja. Jos pasirinkta trapumo tema ir meniškas prisistatymas sužavėjo visus komisijos narius.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybą sudaro 25 nariai, bet iš jų tik du yra pateikę savo veiklos ataskaitas oficialioje Savivaldybės interneto svetainėje. Pasidomėjome, kaip apie savo veiklas skelbia likusieji.

Jonavos rajono savivaldybė prisideda prie Ukmergėje kuriamo miniatiūrų parko „Mini Lietuva“ įgyvendinimo ir planuoja perduoti Skarulių Šv. Onos bažnyčios maketą.

Prieš porą metų paskelbti planai suremontuoti seniau Ukmergės kraštotyros muziejaus valdytas patalpas ir į jas perkelti Savivaldybės administracijos skyrius jau virsta realybe.

Paaugintais ungurių jaunikliais neseniai buvo įžuvinti Ukmergės rajono ežerai.

Nacionalinėje mokomųjų mokinių bendrovių „Expo“ dalyvavo  regioniniuose turuose atrinktos bendrovės iš visos Lietuvos. Tarp jų – dvi Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos komandos. Abi jos pateko į stipriausiųjų dešimtuką.

Pagrindinis kultūros centro įėjimas iš dalies tapo statybų aikštele – atitverta laiptų dalis, kurioje įrengtas pandusas ir bus įrengtas liftas. Turėti liftą – senas įstaigos siekis.

Ukmergės miesto šventė, kurios pagrindiniai renginiai šiemet keliasi į stadioną, sujungs sporto, kultūros, meno bei pramoginius renginius. Dabar sprendžiami šių renginių apjungimo į bendrą visumą, techniniai bei žiūrovų ir dalyvių susisiekimo su stadionu klausimai.

Balandinė, kuriai įrengti lėšų buvo skirta dar praėjusių metų Ukmergės rajono savivaldybės biudžete, pagaliau rado savo vietą – ji įkurta „Ryto“ ugdymo centro kieme. Tačiau, pasirodo, laikyti paukščių joje kol kas neplanuojama.

Puslapis 1 iš 61

Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų