Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Rinkėjų valia Seimo nariu antrai kadencijai išrinktas Juozas Varžgalys.

Į redakciją paskambinusi ukmergiškė pasidalijo mintimis apie Ukmergės ligoninę. Moteris sakė esanti labai dėkinga medikams už suteiktą pagalbą ir parodytą dėmesingumą.

Trakų pilyje aštuonios Vilniaus regiono savivaldybės pasirašė istoriniu vadinamą dokumentą – Vilniaus regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC) praktinės patirties semiasi dvi būsimosios šeimos gydytojos rezidentės – ukmergiškės Rūta Radzevičiūtė ir Laura Rinkevičiūtė.

Naktį į spalio 20-ąją Ukmergėje buvo sulaikytas smarkiai apgirtęs automobilio „Rover 75“ vairuotojas.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas spalio 22 d. atsisakė priimti Centro partijos-Tautininkų ir kandidato Kristupo Augusto Krivicko skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) aktų panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus, susijusius su Deltuvos pietine apygarda.

Jau galima teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama smulkių ūkio subjektų bendradarbiavimui“. Paraiškos bus priimamos visą spalį – iki lapkričio 4 d. Šiemet ūkininkų tarpusavio bendradarbiavimui vystyti skirta daugiau nei 2,3 mln. Eur, o įsisavintos paramos pavyzdžiai rodo, kad drauge įgyvendinti projektus ne tik įmanoma, bet ir naudinga.

Žmonių reakcijos į pandemiją – sudėtingos ir labai skirtingos, o labiausiai tai lemia asmeninės problemos, su kuriomis teko susidurti. Tačiau juk visi mes patyrėme daug iššūkių – reikėjo pertvarkyti savo darbo dieną, atšaukti keliones, svarbias šventes ir keisti savo planus, pereiti prie nuotolinio mokymo ar mokymosi, išmokti laikytis naujų taisyklių ir begalę kitų dalykų, todėl nenuostabu, kad pamiršome rūpintis savo emocine sveikata.

Šią savaitę Ukmergėje kasdien auga sergančiųjų COVID-19 skaičius. Koronaviruso infekcija diagnozuota šešioms ukmergiškėms. Visos jos dirba rajono gydymo įstaigose. Penkios iš jų infekcija galimai užsikrėtė nuo bendradarbės, o viena – nuo sutuoktinio.

Šalyje kasdien skelbiant apie koronaviruso susirgimų rekordus, sergančiųjų sparčiai daugėja ir Ukmergėje.

Puslapis 1 iš 727

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų