Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Užgavėnių šūkis varyti iš kiemo žiemą šiemet atrodė nerimtai, nes varyti tiesiog nėra ko – juk tikra žiema taip ir neatėjo.

Virginija TYLIENĖ

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoj

Vasario 15-ąją minima Tarptautinė vėžiu sergančių vaikų diena. Taip jau sutapo, kad būtent šią dieną mūsų bibliotekoje vyko Deivinos Orchidės knygos „Palieski angelo sparnu“ pristatymas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Vasario 18-ąją Ukmergėje lankėsi būrys Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono atstovų: bataliono vadas pulkininkas leitenantas Artūras Purlys, štabo viršininkas majoras Viktoras Buiva, kuopų vadai bei specialistai.

Juozas DAUNYS

Tada, prieš trisdešimt metų, pompastikos nebuvo. Nors imperija aižėjo ir byrėjo, tuo pačiu ji buvo labai pavojinga. Žmonės, kuriems buvo įkyrėjęs tarybinis melas, suktybės ir apgavystės, būrėsi į Sąjūdį, o patys aktyviausi ir avantiūristiškiausi susibūrė į Ukmergės Sąjūdį.

Daiva ZIMBLIENĖ

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Ukmergės rajono savivaldybės Trišalė taryba turi naują vadovą – Mindaugą Steponavičių, Ukmergės rajono profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininką. Jis pakeitė iki šiol tarybai pirmininkavusią Agnę Balčiūnienę, savivaldybės mero pavaduotoją.

Naktį į sekmadienį suveikus signalizacijai pastebėta, kad įsibrauta į Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvę, esančią Taujėnų seniūnijoje Balelių kaime.

Šeštadienį rastas apvogtas medinis garažas, esantis Pivonijos seniūnijoje Žeimių kaime.

Šeštadienį apie 19 val. į Deltuvoje esančią Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvę atėjęs vyras pasiėmė alaus "pūslių" praimtą pakuotę ir paprašė pardavėjos užrašyti į skolą.

Vasario 23-iosios ankstyvą rytą Ukmergėje vyras (gim. 1980 m.) konflikto metu kambaryje kumščiu sudavė motinai (gim. 1958 m.) į kojas.

Vasario 22 d. apie 23 val. policijoje gautas pranešimas, kad automobilis sulaužė užkardą prie Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos.

Puslapis 1 iš 642

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Kaip vertinate mūsų Eurovizijos atstovo galimybes?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų