Triratukas

Ukmergės ekonomikos naujienos

Rajono savivaldybės biudžete kasmet numatoma pinigų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemonėms vykdyti.
Rajono savivaldybės taryba svarstė klausimą dėl Ukmergės kraštotyros muziejaus teikiamų paslaugų kainų nustatymo.
Savarankiškai dirbantieji ir gyventojai, patys mokantys už privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) nuo minimalios mėnesinės algos, sausį turėtų būti atidesni mokėdami šią įmoką.
Mūsų laikraščio skaitytoja Marijona paprašė išaiškinti, kaip skaičiuojamos valstybės kasmet didinamos senatvės pensijos – kiek eurų pridedama prie jau gaunamų.
Prasidėję šalčiai – tikras vargo metas benamiams keturkojams. Laimei, yra žmonių, kurie jais rūpinasi, negailėdami nei lėšų, nei laiko. Tiesa, viešintis apie tai nori ne visi, nes susiduria su aplinkinių priešiškumu.
Praėjusią savaitę vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje tarp keliolikos svarstytų klausimų nemažai buvo susijusių su kylančiomis kainomis.
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad paramos gavėjams Lietuvoje pervesta visa už 2021 m. skirta gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai dalis.
Savivaldybės tarybos svarstymui teikiami siūlymai nuo sausio didinti Ukmergės butų ūkio paslaugų kainas.
Kelios „Ukmergės žinių“ skaitytojos šią savaitę teiravosi dėl pašto darbuotojų laiku neatneštų senatvės pensijų.
 „Lidl Lietuva“ pradėjo darbuotojų atranką naujajam logistikos centrui Vilniuje, netoli Lentvario. Bendrovė į savo komandą jau kviečia prisijungti sandėlio grupių vadovus, planuojama, kad kitąmet veiklą pradėsiančiame logistikos centre dirbs apie 200 darbuotojų, užtikrinsiančių kasdienį šviežių prekių pristatymą į „Lidl“ parduotuves.
Top darbdaviu šalyje ir Europoje penktus metus iš eilės išrinkta įmonė „Lidl Lietuva“ savo komandos nariams siūlo plačias tarptautinės karjeros galimybes. Jomis pasinaudojo ir prekybos tinklo darbuotoja Skaistė, kuri yra „Lidl“ komandos narė jau daugiau nei septynerius metus, o šiuo metu dirba centrinėje „Lidl“ būstinėje Vokietijoje bei bendradarbiauja su žmonėmis iš įvairių pasaulio šalių.
Žemės ūkio ministerija skelbia, kad 8 mln. eurų siekiančią nacionalinę paramą galės gauti 9 iš 10 pieno gamintojų.
Prekybos centre „Eifelis“ šurmuliavo jaunieji verslininkai – vyko mokomųjų mokinių bendrovių regioninė „eXpo 2023“ paroda.
Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo, vienijančio per pusę šimto narių, susirinkime naujai ketverių metų kadencijai valdybos pirmininke išrinkta Angelė Andrikonienė.
Susisiekimo paslaugų platformos „Bolt“ žemėlapyje  atsirado ir Ukmergė – šią savaitę ji pradėjo elektrinių paspirtukų sezoną. Paspirtukų dabar pilnas miestas, tačiau vairuotojai naujovę sutinka su nerimu.
Rajono savivaldybės administracija jau paskelbė apie projektuojamus naujus statinius Vidiškių seniūnijoje, Šventupės kaime. Tai – gamybos ir pramonės paskirties pastatai bei inžineriniai įrenginiai.
Žmonių traukos centru šiomis savaitėmis tapo Taujėnų dvaras.
Rūpindamasi įvairiapusiška komandos narių gerove, įmonė „Lidl Lietuva“ visus savo darbuotojus jau penktus metus iš eilės draudžia papildomu privačiu sveikatos draudimu. Visiems prekybos tinklo darbuotojams, nepriklausomai nuo jų darbo vietos ar užimamų pareigų, yra suteikiamas vienodos vertės ir galimybių draudimo paketas. Praėjusiais metais įmonės darbuotojai pasinaudojo paslaugomis už daugiau nei 400 tūkst. eurų, iš kurių daugiausia lėšų skirta ambulatoriniam...

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų