Antakalnio gatvėje klojamas vandentiekis

Šiuo me­tu į pa­bai­gą ei­na dar­bai pas­ku­ti­nia­me ES lė­šo­mis fi­nan­suo­ja­mo van­den­tie­kio ir nuo­te­kų tin­klų plėt­ros pro­jek­to Uk­mer­gė­je ob­jek­te. Jį ma­to kiek­vie­nas, ei­nan­tis ar va­žiuo­jan­tis Ant­akal­nio gat­ve.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Dar­bus ke­ti­na­ma baig­ti bir­že­lį.


 

Šio­je gat­vė­je tie­sia­mas van­den­tie­kis. Ta­čiau juk nė­ra jo­kių tran­šė­jų, o tik keis­tos duo­bės?

Pa­sak UAB „Uk­mer­gės van­de­nys“ di­rek­to­riaus Ri­mo Ar­lins­ko, vamz­dy­nai klo­ja­mi va­di­na­muo­ju už­da­ruo­ju bū­du, ne­ar­dant vi­so as­fal­to, o duo­bes ka­sant tik to­se vie­to­se, kur bus šu­li­niai.

Po že­me vamz­džiai bus pra­tem­pia­mi spe­cia­lia įran­ga. Pas­kui švie­čiant ka­me­ro­mis bus tik­ri­na­ma at­lik­tų dar­bų ko­ky­bė sten­gian­tis iš­veng­ti nuo­ly­džio ne­tiks­lu­mų.

Pa­sak di­rek­to­riaus, už­da­ra­sis bū­das yra kiek bran­ges­nis nei įpras­ti­nis. Jis pa­si­rink­tas, nes Ant­akal­nio gat­vė yra kraš­to ke­lias. Jei tek­tų jį už­da­ry­ti, tai su­kel­tų uk­mer­giš­kiams daug ne­pa­to­gu­mų.

Už­da­ruo­ju bū­du lig šiol vamz­dy­nai Uk­mer­gė­je bu­vo klo­ja­mi vos ke­lio­se gat­vė­se.

Pro­jek­tą, ku­rio ver­tė 1 mi­li­jo­nas li­tų, vyk­do UAB KRS. Ob­jek­tas, į ku­rį įei­na Ant­akal­nio, Šlai­tų, Sto­ties ir dar ke­lios gat­vės, bus baig­tas bir­že­lio mė­ne­sį.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų