Spausdinti šį puslapį

Bendruomenes pasieks finansinė parama

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pasirašė sutartis su savivaldybėmis dėl Vietos bendruomenių savivaldos 2013–2015 metų programos lėšų paskirstymo.

 

Visose 60 Lietuvos savivaldybių bendruomenės savo reikmėms šiemet galės panaudoti 8 mln. litų proporcingai paskirstytą sumą, kurią skiria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Ukmergei iš šios sumos skirta 91 tūkst. litų. Tai keliais tūkstančiais daugiau nei praėjusiais metais.

Šios lėšos skiriamos skatinant bendruomenes visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinant vietos bendruomenių viešuosius poreikius.

Nuo 2012 metų Vietos bendruomenių tarybos, bendradarbiaudamos su savivalda, skyrė daug dėmesio viešųjų erdvių tvarkymui, bendruomenės telkimui, pagalbai silpniausiems. „Matome, kad programa tikrai pasiteisina. Ji ne vien padeda sutvarkyti gyvenviečių, mikrorajonų viešąsias erdves, organizuoti vaikų užimtumą, aplinką pritaikyti neįgaliesiems, bet svarbiausia – ši programa skatina bendruomenes telktis ir kartu atsakingai spręsti, ko jiems tais metais labiausiai reikia“, – pastebėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Programa įgyvendinama, siekiant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos strateginio tikslo – bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės su valstybės ir savivaldybių institucijomis, jų plėtros ir aktyvaus dalyvavimo bendruomenei naudingoje veikloje.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)