Giedrius Pocius: Valstybė investuoja į Ukmergę

Pra­si­dė­ję nau­ji me­tai Uk­mer­gei ža­da daug per­mai­nų. Lie­tu­vos Res­pub­li­kos mi­nis­te­ri­jos pa­skel­bė, kur bus in­ves­tuo­ja­mi 2014 m. Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jų pro­gra­mos pi­ni­gai.

 

 

Uk­mer­gei ir jos pro­jek­tams pro­gra­mo­je nu­ma­ty­ta skir­ti kiek dau­giau nei 4,2 mln. li­tų. Šio­mis tiks­li­nė­mis vals­ty­bės lė­šo­mis ga­lė­si­me už­tik­rin­ti svar­bių Uk­mer­gės ra­jo­nui pro­jek­tų tęs­ti­nu­mą, nau­jų įgy­ven­di­ni­mą.

Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jų pro­gra­ma Uk­mer­gė­je ap­ima vi­sas svar­biau­sias gy­ve­ni­mo sfe­ras. Li­go­ni­nės re­a­ni­ma­ci­nis blo­kas, PSPC grei­to­sios pa­gal­bos sky­rius, trys mo­ky­mo įstai­gos, kul­tū­ros ir spor­to cen­trai – vi­si šie ob­jek­tai bus pra­dė­ti, tę­sia­mi ar bai­gia­mi re­no­vuo­ti ir mo­der­ni­zuo­ti.

 Svar­biau­sias pa­sie­ki­mas – Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jų pro­gra­mos lė­šo­mis šiais me­tais pra­si­dė­sian­ti bu­vu­sio ki­no te­at­ro „Drau­gys­tė“ re­konst­ruk­ci­ja. Mies­to cen­tre stūk­san­tis pa­sta­tas jau dau­giau nei du de­šimt­me­čius yra ap­leis­tas ir tuš­čias. Ne vie­nai ra­jo­no va­do­vų ka­den­ci­jai bu­vęs ne­įvei­kia­mas už­da­vi­nys, at­ro­do, pa­ga­liau iš­si­spręs ir pa­sta­tas bus pri­kel­tas nau­jam gy­ve­ni­mui.

 Sie­kiant į Uk­mer­gę pri­trauk­ti Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jas, daug jė­gų ati­duo­ta de­ry­bo­se ir dis­ku­si­jo­se. Su­si­ti­ki­muo­se su mi­nis­te­ri­jų at­sto­vais pra­leis­ta ne vie­na va­lan­da. Re­zul­ta­tai aki­vaiz­dūs. Iš Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jų  pro­gra­mos skir­tos lė­šos Uk­mer­gei, ly­gi­nant su 2013 ir 2011 m., be­veik pa­tri­gu­bė­jo, o, ly­gi­nant su 2012 m., pa­di­dė­jo net pen­kis kar­tus.

 At­ėju­si nau­jo­ji Uk­mer­gės ra­jo­no val­džia sie­kia, kad Uk­mer­gė tap­tų pa­trauk­les­nė ir in­ves­tuo­to­jams, ir ra­jo­no gy­ven­to­jams. Pra­ėjus kiek dau­giau nei pus­me­čiui, to vai­siai pra­de­da ma­ty­tis. Vals­ty­bės in­ves­ti­ci­jų pro­gra­mos fi­nan­sa­vi­mas yra vie­nas, bet ne vie­nin­te­lis to pa­vyz­dys.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar jau perkate kiaušinius Velykoms?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų