Į re­dak­ci­ją už­su­ku­si Mai­ro­nio gat­vė­je Nr. 2 gy­ve­nan­ti Ja­ni­na pa­si­guo­dė ko­ky­bės ne­la­bai ati­tin­kan­čio­mis cen­tri­nio šil­dy­mo kai­no­mis. Mo­te­ris pa­sa­ko­jo, kad už 48 kvad­ra­ti­nių met­rų bu­to šil­dy­mą va­sa­rio mė­ne­sį ga­vo be­veik 66 eu­rų (230 li­tų) są­skai­tą. Tuo tar­pu bu­te bu­vo ga­na šal­ta – te­ko įsi­suk­ti į šil­tes­nius dra­bu­žius ir ne­pa­mirš­ti vil­no­nių ko­ji­nių.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.


 

Mo­ters įsi­ti­ki­ni­mu, va­sa­rio bū­ta tik­rai šil­to, tad mo­kes­tis už šil­dy­mą – di­de­lis. Jis esą mū­sų mies­te ne­ma­žė­ja.  

UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ di­rek­to­rius Rai­mon­das Ra­gaus­kas pa­si­do­mė­jo ir pa­ly­gi­no, kiek Mai­ro­nio gat­vės 2 na­mo gy­ven­to­jai mo­kė­jo už šil­dy­mą šį ir pra­ėju­sį se­zo­ną. Jo tu­ri­mais duo­me­ni­mis, 49 kvad­ra­ti­nių met­rų bu­to šil­dy­mas pra­ėju­sių me­tų sau­sį kai­na­vo 344 li­tus, šių me­tų sau­sį – 215 li­tų, pra­ėju­sių me­tų va­sa­rį – 305, šių me­tų – 229.

Di­rek­to­rius pri­mi­nė, kad tem­pe­ra­tū­rą re­gu­liuo­ja skai­tik­lio pri­žiū­rė­to­jas, ta­čiau gy­ven­to­jai dėl to, kad tem­pe­ra­tū­ra bu­tuo­se per že­ma, ga­li kreip­tis į jų įmo­nę. Iš mi­nė­to na­mo jo­kių skun­dų dėl to, kad bu­tuo­se per šal­ta, šie­met ne­bu­vo gau­ta. „Kad bu­tuo­se per šal­ta, mums reik­tų pra­neš­ti iš kar­to, o ne bai­gian­tis se­zo­nui“, – pri­mi­nė įmo­nės va­do­vas.

Vil­ma NEMUNAITIENĖ

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų