Už­tver­ta au­to­ma­gist­ra­lė ties po­sū­kiu į Že­mait­kie­mį uk­mer­giš­kiams vai­ruo­to­jams ke­lia daug rū­pes­čių. Ta­čiau pa­ga­liau ši pro­ble­ma bus iš­spręs­ta. Tai nu­ma­ty­ta pa­da­ry­ti, įren­gus žie­di­nę san­kry­žą.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Bus re­konst­ruo­ja­mas 1,223 km ruo­žas ma­gist­ra­lė­je Vilnius–Panevėžys Uk­mer­gės ra­jo­ne.


 

Su­si­sie­ki­mo mi­nis­te­ri­jos Ko­mu­ni­ka­ci­jos ir pro­to­ko­lo sky­riaus vy­riau­sio­ji spe­cia­lis­tė Aud­ro­nė Fi­li­ma­na­vi­čie­nė in­for­ma­vo, kad šiems dar­bams pirk­ti da­bar ren­gia­mi pir­ki­mo do­ku­men­tai.

Ti­ki­ma­si pir­ki­mą pa­skelb­ti rug­sė­jį. Pa­grin­di­niai dar­bai vyk­tų ki­tais me­tais.

Įgy­ven­di­nant pro­jek­tą bus kei­čia­ma san­kry­žų su ra­jo­ni­niu ke­liu Ukmergė–Siesartis–Skuoliai kon­fi­gū­ra­ci­ja. Ties įva­žia­vi­mais į po­il­sio aikš­te­les ša­lia Šven­to­sios tri­ša­lės san­kry­žos pa­kei­čia­mos sau­ges­nė­mis – žie­di­nė­mis.

Bus pa­nai­ki­na­mas tie­sio­gi­nis iš­va­žia­vi­mas iš Že­mait­kie­mio į au­to­ma­gist­ra­lę ir tie­sio­gi­nis įva­žia­vi­mas nuo au­to­ma­gist­ra­lės į Uk­mer­gę.

Taip pat bus re­konst­ruo­ta po­il­sio aikš­te­lė au­to­mo­bi­lių sto­vė­ji­mo vie­to­mis ir ap­si­su­ki­mo žie­du. Jun­gia­mie­ji ke­liai su au­to­ma­gist­ra­le su­da­rys dvie­jų ly­gių san­kry­žą (pra­va­žia­vi­mas po til­tu per Šven­to­sios upę).

Ob­jek­te nu­ma­to­ma pa­sta­ty­ti pės­čių­jų via­du­ką su me­ta­li­ne ar­ki­ne per­dan­ga. Via­du­ko pri­ei­go­se įren­gia­mi as­fal­to dan­gos pės­čių­jų ta­kai.

Nu­va­žia­vi­mai į jun­gia­muo­sius ke­lius, žie­dai bus ap­švie­čia­mi. Re­konst­ruo­ja­mo ruo­žo ri­bo­se bus at­lie­ka­ma esa­mo du­jo­tie­kio re­konst­ruk­ci­ja, elek­tro­ni­nių ry­šių ka­be­lių iš­kė­li­mas.

Ob­jek­to įren­gi­mo kai­na pa­aiš­kės at­li­kus vie­šų­jų pir­ki­mų pro­ce­dū­ras.

Lie­tu­vos vals­ty­bi­nės reikš­mės ke­liuo­se šiuo me­tu yra apie 70 žie­di­nių san­kry­žų. Kas­met įren­gia­ma vi­du­ti­niš­kai po 5 to­kias san­kry­žas.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar manote, kad karantinas jau turėtų būti nutrauktas
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų