Laudenta
Investicijos Ukmergėje, euras, išlaidos, piniginės naujienos
Ukmergės žinios

Ukmergės žinios

Spalio 12 d., apie vidurdienį, Vilniaus gatvėje, prie parduotuvės „IKI“ esančio bankomato buvo apvogtas garbaus amžiaus ukmergiškis. 

Rugsėjo 30 d. ukmergiškis 33 m. vyrui be raštiškos sutarties davė 2 500 Eur avansą už automobilį, kurį šis pardavinėjo skelbimų portale.

Spalio 13 d., apie 23 val., Linų gatvėje patruliai sustabdė automobilį „Hyundai Coupe“, kuriame buvo vairuotojas (gim. 2001 m.) ir keleiviai (gim. 2003 m.).

Mūsų laikraščio skaitytoja išsakė pastebėjimus, aktualius sunkiai besiverčiantiems neįgalumą turintiems asmenims.

Ukmergės rajone kasdien registruojamos kelios dešimtys naujų COVID-19 ligos atvejų.

Rudenį ne tik savo laisvalaikį iš lauko perkeliame į namus, bet ir grįžtame į darbus ar biurus. Todėl dabar pats metas operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt pasinaudoti sumaniais pasiūlymai ir įrenginius su „Laisvu internetu“ įsigyti pigiau.

Nė vienas ūkininkas nėra apsaugotas nuo neigiamų gamtos padarinių. Nors jų Lietuvoje fiksuojama vis dažniau, ne visi ūkininkai žino, kad gali gauti paramą ir drausti savo pasėlius, tokiu būdu sumažinti nuostolius.

Turbūt dabar galima drąsiai teigti, kad šiuo metu internete nėra ne vieno sėkmingo verslo, kuris neturėtų geros SEO strategijos. Net ir patys konservatyviausi prekės ženklai nori rasti būdus, kaip pasiekti plačius klientų srautus, ateinančius iš interneto. Tačiau nors SEO svarba dabar yra milžiniška, ateityje ji tikriausiai tik augs. Svarstantiems apie investicijas į SEO arba norintiems pradėti savo verslą pravers mūsų gidas apie tai, kaip SEO gali padėti jūsų verslui.

Praėjusią savaitę buvo paskelbta apie parduodamą iškiliausią Ukmergės rajone – Taujėnų – dvarą. Dabartiniai šeimininkai jį valdė bemaž 3 dešimtmečius, tačiau sako, kad atėjo laikas pokyčiams.

Praėjusią savaitę pagrindinėje Ukmergės sankryžoje buvo perprogramuoti šviesoforai, atsirado papildoma rodyklė, leidžianti sukti į dešinę, ir informacinė lentelė. Tai sukėlė daug diskusijų tarp ukmergiškių.

Puslapis 1 iš 854

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų