Diskutavo su rajono verslininkais

Ra­jo­no ver­sli­nin­kai ir sve­čiai iš Vil­niaus Ge­di­mi­no tech­ni­kos uni­ver­si­te­to pra­ėju­sią sa­vai­tę dis­ku­ta­vo Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos ini­cia­ty­va su­reng­ta­me su­si­ti­ki­me.

 

 

Su­si­ti­ku­siuo­sius pa­svei­ki­no ra­jo­no me­ras Al­gir­das Ko­pūs­tas ir me­ro pa­va­duo­to­jas Re­gi­man­tas Ba­ra­vy­kas.

Apie įgy­ven­di­na­mus pro­jek­tus ir stra­te­gi­nę plėt­rą pa­pa­sa­ko­jo Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Stra­te­gi­nės plėt­ros ir in­ves­ti­ci­jų sky­riaus ve­dė­jo pa­va­duo­to­jas Au­re­li­jus De­viat­ni­ko­vas.

Vil­niaus Ge­di­mi­no tech­ni­kos uni­ver­si­te­to stu­di­jų pro­rek­to­rius prof. Ro­mu­al­das Kliu­kas kal­bė­jo apie stu­den­tų prak­ti­kų po­rei­kį Uk­mer­gės ra­jo­no ver­slo įmo­nė­se.

Šių me­tų ko­vo 22 d. Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė ir VGTU pa­si­ra­šė ben­dra­dar­bia­vi­mo su­tar­tį. 1956 m. įkur­ta­me di­džiau­sia­me tech­ni­kos uni­ver­si­te­te Pa­bal­ti­jo ša­ly­se stu­di­juo­ja 156 stu­den­tai iš Uk­mer­gės ra­jo­no.

Apie ver­slo plėt­ros ga­li­my­bes, pa­nau­do­jant pa­ra­mos lė­šas, in­for­ma­vo Vil­niaus pre­ky­bos, pra­mo­nės ir ama­tų rū­mų Uk­mer­gės fi­lia­lo di­rek­to­rius Ro­lan­das Ja­nic­kas. Jis pri­sta­tė pro­jek­tą „Lie­tu­vos įmo­nių ver­slu­mo ir kon­ku­ren­cin­gu­mo tarp­tau­ti­nė­se rin­ko­se ska­ti­ni­mas nau­do­jan­tis Vil­niaus pre­ky­bos, pra­mo­nės ir ama­tų rū­mų pa­slau­go­mis“. Pro­jek­tu sie­kia­ma di­din­ti rū­mų tei­kia­mų pa­slau­gų ver­slo pra­džiai bei plėt­rai Lie­tu­vo­je ir už­sie­ny­je pri­ei­na­mu­mą įmo­nėms, pa­di­din­ti vei­kian­čių įmo­nių gy­vy­bin­gu­mą, ver­slu­mą ir iš­plės­ti jų eks­por­to rin­kas bei ap­im­tis.

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Mo­kes­čių ir eko­no­mi­nės ana­li­zės sky­riaus ve­dė­ja Zi­ta Mor­kū­nie­nė in­for­ma­vo apie pa­si­kei­ti­mus že­mės nuo­mos ir at­lie­kų rin­klia­vos sri­ty­se. Dis­ku­si­jų su­kė­lė ra­jo­no ta­ry­bos pri­im­tas spren­di­mas dėl Vie­ti­nės rin­klia­vos už ko­mu­na­li­nių at­lie­kų su­rin­ki­mą iš at­lie­kų tu­rė­to­jų ir at­lie­kų tvar­ky­mą nuo­sta­tų pa­kei­ti­mo.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų